Дають до 30 тис євро: благодійники оголосили грант на проєкти розвитку доступу медицини, освіти, соцзахисту та економіки


image
Фото: з відкритих джерел

Гуманітарна організація “Людина в біді” шукає тих, хто запропонує, як покращити доступ до медицини, освіти, соцзахисту та відновлення економіки на Донбасі. На реалізацію найкращої ідеї благодійники готові виділити від 20 до 30 тисяч євро.

Про це йдеться на сторінці міжнародної гуманітарної організації “Людина в біді”.

Які проєкти можуть підтримати?

Грант оголосили на реалізацію проєктів, які допоможуть найбільш вразливим категоріям населення, а також тим, на кого значно вплинула пандемія COVID-19, її обмеження та наслідки.

Зокрема благодійники виділили 4 можливі напрямки, в яких учасники можуть розробляти свої проєкти: це засоби існування та економічне відновлення, доступ до медичних, соціальних послуг і освіти та соціальний захист.

Гуманітарна організація “Людина в біді” також зазначає, що проєктанти можуть також робити акцент на людях похилого віку, домашніх господарствах, якими володіють жінки, людях з інвалідністю, одиноких жінках в селах, переселенцях тощо.

Основна умова — проєкти мають бути реалізовані для жителів Донецької та Луганської областей.

Хто може подати свій проєкт?

Свої заявки на проєкти можуть подавати лише юридичні особи. Це некомерційні фірми, громадські організації, або навіть державні органи влади. Головне, щоб фірма була зареєстрована в Україні не менш ніж 2 роки, а також працювала на Донбасі мінімум рік. Політичні партії брати участь не можуть.

Щоб подати свій проєкт потрібно написати на електрону пошту  consultations.ua_c-19@peopleinneed.cz. За цією електронною поштою також можна отримати консультації з проведення гранту та дізнатися деталі.

Скільки дають грошей і коли дедлайн?

Свої проєкти організації мають подати до 30 листопада цього року. А вже наприкінці грудня грантодавці оберуть 4 найкращі проєкти, які отримають фінансування від 20 до 30 тисяч євро на кожний. 

Після цього, впродовж 2021 року учасники мають реалізувати свій проєкт. Але більш точні дати будуть вказуватися вже в угоді з грантодавцем пізніше.

Детальніше про проєкт читайте за посиланням.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: