Для абітурієнтів з ОРДЛО продовжили термін подання документів до українських вишів


image
Фото: НУ ОЮА

Абітурієнти з тимчасово окупованих районів Донбасу можуть подати документи у вищі навчальні заклади на вільній українській території майже до кінця жовтня. Цей термін продовжили, аби більше молоді змогли вступити в українські виші. 

 

Про це повідомив заступник міністра освіти та науки Андрій Вітренко в ефірі телеканалу “Дім”. 

“Цього року для дітей з тимчасово окупованих територій прийом на бюджетну форму навчання продовжений до 23 жовтня. Тобто вони можуть у спокійному режимі готуватися, приїжджати та вступати в українські виші”, — заявив чиновник. 

Він додав: молодь з ОРДЛО, яка хоче навчатись в українському виші, має лише повідомити будь-яким засобом зв’язку до будь-якого з освітніх центрів “Донбас-Україна” про свій намір.  

“Вони мають нам дати хоча б якийсь сигнал про те, що вони хочуть навчатися в Україні: засобами офіційними, електронною поштою, неофіційними – через Вайбер, Телеграм, Фейсбук. Вони можуть використовувати будь-який електронний ресурс, щоб дати нам знати, що вони хочуть тут вчитися. У відповідь вони отримають офіційне запрошення і детальну інструкцію, що їм робити”, – розповів Вітренко.

Нагадаємо, вступна кампанія розпочалась 1 серпня. Абітурієнти з ОРДЛО можуть подати документи без ЗНО. 

Зазначимо, за даними правозахисників благодійного фонду “Право на захист” наприкінці поточного тижня через КПВВ “Станиця Луганська” лише за 2 неповних дні пройшли на підконтрольну уряду територію понад 30 абітурієнтів. Молоді люди на КПВВ зазначили, що прямують в освітні центри “Донбас-Україна”. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: