Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Донеччина ㅡ серед регіонів з найбільш завантаженими лікарнями для пацієнтів з коронавірусом


image
Фото: Уніан

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов назвав області, де склалася найбільш напружена ситуація із заповненням лікарень хворими на COVID-19.

Це Донецька, Одеська, Харківська, Сумська області, а також місто Київ.

“Найбільш напружена ситуація з точки зору ліжкового фонду, з точки зору заповненості наших лікарень,  ㅡ у Донецькій області, Одеській області, в місті Київ, в Харківській області. Тобто ті регіони, де зараз багато нових випадків. Також це Сумська область”, — розповів Максим Степанов на щоденному брифінгу. 

МОЗ закликає українців, особливо тих, хто знаходиться в зоні ризику (люди похилого віку, хворі на цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хронічні захворювання легенів), дотримуватися всіх заходів безпеки: одягати маски, користуватися антисептиками та без потреби не виходити з дому.

Нагадаємо, 7 та 8 жовтня в Україні зафіксували рекордний сплеск захворюваності на коронавірус. Зокрема, на підконтрольній частині Донеччини за добу  додалося 295 пацієнтів. А в інфекційне відділення Бахмутської багатопрофільної лікарні набирають спеціалістів. Відділення постійно розширюють, бо пацієнтів стає дедалі більше.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: