Дистанційний фестиваль 3+. Як творчі дошкільнята з Донеччини змагаються віддалено та під місцеву музику (фото)


image
Фото з відкритих джерел

Цієї осені фестиваль “Зоряні малята” об’єднав 650 талановитих дітей з усієї Донеччини. Через карантинні вимоги маленькі учасники не могли виступити на одній сцені. Як з цим впоралися організатори та які винагороди отримають малята – читайте у матеріалі.

 

У цьогорічному фестивалі свої вміння демонстрували солісти й колективи з Бахмута, Часів Яра, Слов’янська, Костянтинівки, Дружківки, Білозерського, Олександрівки й інших міст і селищ Донеччини. Маленьким талантам – від 3 до 7 років.

Оскільки зібрати всіх під одним дахом не дозволив карантин, учасники надсилали свої номери в електронному вигляді. Такий формат має свої недоліки та переваги, розповідає Вільному радіо керівниця проєкту, голова правління БФ “Зірки та зіроньки” Олена Некрасова.

“Було важче взаємодіяти з дітьми, адже для багатьох з них це був перший вихід на сцену. Але разом з цим малюки отримали досвід роботи на камеру. Більш того, коли дитина переглядає запис свого виступу, вона має змогу побачити свої недоліки та виправити їх”, – каже Олена Некрасова.

Роботи малюків поділили за кількома напрямками: інструментальний жанр, образотворче мистецтво, вокал, хореографія й театральне мистецтво. Загалом членам журі надійшло близько 70 номерів.

Дистанційний фестиваль 3+. Як творчі дошкільнята з Донеччини змагаються віддалено та під місцеву музику (фото)

Дистанційний фестиваль 3+. Як творчі дошкільнята з Донеччини змагаються віддалено та під місцеву музику (фото)

“Цього року нас дуже потішив інструментальний жанр. Подалася музична школа, яка викликала неабияке захоплення в журі, бо там був педагог від Бога, який зумів правильно зорганізувати учнів. Дітям 3-5 років, але вони вже добре грають на скрипках, гітарах – це була справжня музична казка”, – говорить керівниця проєкту “Зоряні малята”.

Особливістю цього року стало те, що багато творчих колективів виступали під пісні авторів з Донеччини. Так, у номерах лунали композиції Тетяни Ялової та Ірини Ісаєвої з Бахмута. Остання написала пісню, яка стала головною темою фестивалю.

Для довідки:
Тетяна Ялова – композиторка, викладачка Бахмутського коледжу мистецтв ім. І. Карабиця. Влітку цього року Тетяна стала лауреаткою міжнародного конкурсу “The Best Music Teacher”.

Ірина Ісаєва – авторка дитячих пісень, музична керівниця ясел-садка № 49 «Кріпиш», м. Бахмут.

Оцінюватимуть роботи до 10 листопада. Серед членів журі здебільшого викладачі педагогічних вишів, які самі виступають як солісти або у творчих колективах. Ключову увагу вони приділятимуть не учасникам, а постановникам виступів. 

“Усі діти в нас переможці. Наша задача – надати рекомендації щодо конкретного номера керівнику. Наприклад, минулого року в одному з номерів діти на задньому плані майже пів хвилини нічого не робили. На це звернули увагу члени журі й порадили керівниці колективу дати цим дітям якісь рухи. Вона послухала, трішки переробила номер, і він став набагато кращим”, – згадує Олена Некрасова.

До 20 листопада всім маленьким учасникам фестивалю надішлють медаль, диплом переможця, рюкзак і кульку. А керівникам подарують флеш-накопичувачі з логотипом фестивалю.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: