Підтверджені випадки COVID-19 на 03.07.2020:

46 763

В Україні
(1212 померли, 20558 одужали)

597

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 219 одужали)

1211

На непідконтрольній Донеччині
(75 померли, 533 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА
image

Фінішна пряма: уряд затвердив перспективні плани децентралізації для всіх регіонів України


Незабаром всі райони України мають остаточно поділити на об’єднані територіальні громади. Кабінет міністрів України затвердив останні плани децентралізації. 

Про це повідомляють в Офісі президента.

Перспективний план — це документ з картою. В ньому прописано як саме території поділені на громади та скільки їх в кожній області.  В громадах цієї осені мають одночасно провести перші вибори, тоді у них зміниться система фінансування. Це і означатиме повноцінне проведення реформи децентралізації, якої від України вимагають міжнародні партнери. 

Нагадаємо, на Донеччині вже рік триває реформа децентралізації. Створити мають майже 70 об’єднаних територіальних громад. Це з врахуванням нині окупованих територій. Адже там теж сподіваються провести вибори 25 жовтня 2020 року. Після утворення ОТГ місцева влада отримує більше повноважень і залишає собі більше податків. Так деяким сільським територіям вдалося покращити умови життя для своїх мешканців. Та є і невдалі приклади. Журналісти Вільного радіо побували у вже створених громадах, а також тих, які тільки планують сформувати. Переглянути великі репортажі про громади Донеччини, їхні успіхи та турботи ви можете в розділі “децентралізація”.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: