Кравчук призначив речником української делегації в ТКГ Олексія Арестовича


image
Фото: Facebook Олексія Арестовича

Військово-політичний оглядач та блогер Олексій Арестович став речником української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України. Як речник, він одноосібно буде доносити громадськості напрацювання ТКГ. Одного з членів ТКГ нещодавно звільнили за скандальні заяви, які йшли врозріз з офіційною позицією України. Арестович в минулому теж відзначився скандальною заявою. 

 

Про своє призначення Арестович сам повідомив на своїй сторінці у Facebook 28 жовтня.  

“Маю нагоду повідомити, що рішенням Глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Л. Кравчука (президента України у 1991-94 рр), мене призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями «єдиного голосу» щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та насамперед народу України”,  — написав Арестович. 

Він також запросив “зацікавлених осіб, насамперед журналістів, звертатися за коментарями щодо питань, пов’язаних з роботою делегації” та додав, що наступне засідання ТКГ запланували на період з 5 по 10 листопада.

Зазначимо, наприкінці грудня 2017 Арестович оприлюднив допис на своїй сторінці у Facebook, який він назвав “сеансом душевного стріптізу”. Пост починався зі слів: “Я много врал вам, начиная с весны 2014 года, не в смысле «искажал факты», а в смысле «не до конца говорил то, что на самом деле думаю”. 

В дописі він зізнається, що не є патріотом України (або будь-якої держави), не підтримує введення мовних квот, використання української мови як державної, а на питання відновлення справедливості, боротьби та розвитку української культури “йому плювати”. Український народ він вважає істеричним та ірраціональним, а до “громадської маси” він відчуває “стриману відразу”.    

допис Арестовича
Скріншот фрагменту допису Арестовича на його сторінці у Facebook

Нагадаємо, донині в Тристоронній контактній групі посади речника не було. Тому кожен з її членів час від часу робив заяви, подекуди дуже гучні, які потім викликали політичні скандали. Так, влітку заступник голови ТКГ Вітольд Фокін висловив деякі тези, які потім називав особистою позицією. Оскільки вони не співпадали з офіційною позицією української делегації ТКГ, його звільнили. 

Також деякі заяви про хід роботи ТКГ іноді роблять її учасники, журналісти-переселенці Сергій Гармаш та Денис Казанський. Але їх висловлювання більш виважені. 

Додамо, раніше посаду речника української делегації в ТКГ пропонували дипломату Маркіяну Лубківському, але той відмовився.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: