Лікарня в Бахмуті залишить 2 єдині номери для усіх амбулаторій міста

Наталя Жукова
2020-05-14 18:38

image
Фото: ЦПМД Бахмута

З 14 травня Центр первинної медичної допомоги запроваджує два єдині номери телефонів для всіх амбулаторій Бахмута. Впродовж місяця вони працюватимуть у тестовому режимі паралельно з реєстратурами, а з потім — залишиться тільки загальний call-центр.

 

Про створення такого контакт-центру Вільному радіо повідомила головна лікарка Центру первинної медичної допомоги Світлана Шабаліна.

 Телефони контакт-центру ЦПМД Бахмута такі: 

+38 050 329 02 30 та (0627) 48 – 80 – 01. Сюди можна дзвонити в робочі дні з 07:00 до 18:00 та в суботу з 08:00 до 13:00.

“Це багатоканальна лінія, одночасно працює 3-4 оператори, які знають про наш заклад абсолютно все. У них є доступ до системи, вони можуть записати вас на прийом. Більш того, якщо лікар не відповідає, оператор call-центру може зв’язатись з лікарем після того, як той звільниться (наприклад, після завершення його прийому). Лікар це побачить в єдиній медичній системі”,  —  зазначає Світлана Шабаліна. 

Таким чином, на думку головної лікарки, реєстратори амбулаторій зможуть приділяти більше уваги пацієнтам, які прийшли в амбулаторію особисто.

“Коли телефонує пацієнт реєстратору, реєстратор в той час спілкується з клієнтом, який підійшов до стійки. І не зрозуміло, кому більше уваги приділяти. Оператор буде займатись лише прийомом телефонних дзвінків і інформацією. Клієнт, який дзвонить, має отримати те, за чим дзвонив”,  —  каже Шабаліна.

Тобто реєстратори працюватимуть в реєстратурах і надалі, але вони отримуватимуть набагато менше телефонних дзвінків. За необхідності оператори call-центру зможуть перемикнути дзвінок пацієнта безпосередньо на відповідну амбулаторію  —  в такому випадку лінія call-центру вивільниться.  

Оператор call-центру також зможе передзвонити на номери тих людей, які не додзвонилися. А ще кожну розмову записуватимуть, що має покращити якість відповідей на телефонні звернення.

“Я буду знати, хто кому і як відповідає. З одного боку це контроль (кожний оператор знає, що будь-яку розмову я зможу прослухати). І оператор зможе переслухати та впевнитись, що правильно надав відповідь”,  —  роз’яснює головна лікарка “первинки”.  

Зазначимо, під час очікування зв’язку з оператором люди будуть слухати важливу інформацію. Наприклад, зараз це інформація про коронавірус  —  симптоми та як діяти в разі їх появи.  

Світлана Шабаліна додала: це робиться з ініціативи самого ЦПМД, яка отримала безкоштовне 2-місячне користування IP-телефонією від оператора цього виду зв’язку Binotel.  

“Ми довго до цього йшли. А пандемія це прискорила. Зараз ми відпрацьовуємо цю систему в тестовому режимі — всі дзвінки з двох амбулаторій автоматично переадресовані на цих операторів”,  —  пояснює головна лікарка.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: