Майже половина депутатів фракції ОПЗЖ Бахмутської райради не прибула на першу сесію


image
Фото: Вільне радіо

8 з 17-ти депутатів від “Опозиційної платформи — За життя”, яких нещодавно обрали виборці Бахмутського району, проігнорували першу сесію Бахмутської районної ради. Більшість з них, за даними ТВК, живуть в Бахмуті. 


19 листопада, на першій сесії Бахмутської районної ради 8-го скликання новий склад депутатського корпусу приймав присягу, обирав голову та заступника голови райради. Але прибули на засідання не всі 36 депутатів, а лише 28. Ще 8, від партії ОПЗЖ, на сесію не з’явилися. Це майже половина від всієї фракції цієї партії в райраді. Наявної кількості депутатів
все ж вистачило для кворуму.

“Ви бачили, що сьогодні була така незрозуміла позиція щодо неявки деяких депутатів, всі вони  —  представники від ОПЗЖ. Хоча ще вчора на робочій групі про це нічого не казали. Були їхні представники, і ми пропонували їхні кандидатури до складу лічильної комісії, президії й секретаріату. Але сьогодні ми були вимушені міняти ці кандидатури (через їх неявку, — ред.)”, — каже нова голова Бахмутської районної ради Світлана Кіщенко. 

Як виявилося, половина депутатів-прогульників першої сесії райради —  це люди, які працюють або мешкають в Торецькій громаді. Це Марина Бойко, Ігор Супрун, Наталія Колодніцька та Сергій Муранов. Також були відсутні Ольга Максименко (працює у Званівці, мешкає в Хромовому), Аліна Саркісова (мешкає в Зеленопіллі), та Віталій Буровцов й Дмитро Решетніков (з Бахмута). За даними районної ТВК, 7 з 8-ми відсутніх депутатів фактично мешкають в Бахмуті.

Голова Бахмутської райради Кіщенко зазначила: в цій ситуації потрібно буде розбиратися та “працювати над згуртованістю Бахмутської районної ради”.

Нагадаємо, в Торецькій громаді (як і в 9-ти інших прифронтових громадах Донеччини) місцеві вибори 25 жовтня не проводили. Таке рішення ухвалила Центральна виборча комісія на основі інформації від Донецької військово-цивільної адміністрації. Тобто виборці Торецької громади не голосували, але деякі представники цієї ОТГ балотувалися та пройшли в Бахмутську районну раду. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: