Мер Бахмута заявив, що всьоме балотуватиметься на посаду


image
Фото: Вільне радіо

Міський голова Бахмута Олексій Рева хоче залишитися на посаді ще на 5 років. Це будуть його 7-мі виборчі перегони. Ми запитали майбутнього кандидата навіщо він знову йде на вибори та яку партію обрав для себе цього разу. 

 

Про своє рішення балотуватися знову Олексій Рева заявив на прес-конференції 28 серпня. 

“Я прийняв рішення йти на вибори. Чому? Тому що залишилось багато нереалізованих проєктів. Я не звик зупинятися”,  —  заявив Олексій Рева.

На питання від якої політичної сили він буде висуватися, повідомив: йде на ці вибори самовисуванцем. Передвиборчий штаб вже сформував, його очолить людина, яка не є мешканцем Бахмута.  

“Відповім питанням на питання: “А навіщо тоді йти висуватися в мери, якщо прогнозуєш варіант, що не виграєш?”, — каже чинний міський голова.  

Олексію Реві 67 років. Тобто, в разі перемоги, його каденція може тривати до 72-річчя посадовця. Та сам кандидат запевняє, що за здоров’я не переживає.

“В мене нормальне самопочуття, веду здоровий спосіб життя, навіть палити став менше, але не зовсім кинув”,  —  заявляє Олексій Рева.  

Свою передвиборчу програму він планує презентувати за кілька тижнів. 

“Є багато напрацьованого, про що я жодного разу ще не казав. Гадаю, за 2-3 тижні ви про це дізнаєтеся, коли будемо озвучувати передвиборчу програму. Є дуже цікаві пропозиції”,  —  каже голова громади. 

Посадовець уточнив, що якщо все ж не займе крісло очільника Бахмутської ОТГ, буде відпочивати та присвятить вільний час родині, читанню та можливо написанню книг. 

Зазначимо, одна книга авторства Олексія Реви вже є. Це “Артемівськ — місто моєї долі”, вона присвячена історії краю. Досі в декларації посадовця часом з’являється авторська винагорода. 

Нагадаємо, чинний очільник Бахмутської ОТГ очолює Бахмут вже 30 років. Ювілей на посаді Олексій Рева відсвяткував у 2020 році. Хоча на виборах він переміг вже після проголошення незалежності в 1991 році, але був ще радянським представником влади. 

На цих місцевих виборах кандидати на пост голови об’єднаної територіальної громади будуть боротися за те, щоб очолити Бахмут та прилеглі округи. Територію впливу розширили після об’єднання в рамках децентралізації.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: