Можливі зміни в законі. Людей, які не уклали угоди з газопостачальниками, можуть не відключити


image
Фото: з відкритих джерел

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг планує скасувати норму про максимальний тримісячний термін постачання газу постачальником останньої надії. Це дозволить не відключати жителів Донеччини, які не встигли укласти угоди з новим газопостачальником.

Про це йдеться проєкті постанови НКРЕКП, яку розглядатимуть на засіданні 27 листопада.

В одному з пунктів проєкту постанови написано, що планують виключити з Кодексу газотранспортної системи фразу про терміни, в які “Постачальник останньої надії (ПОН)” може надавати газ населенню.

“В абзаці дванадцятому знаки та слова “загальна кількість днів перебування споживача в Реєстрі споживачів постачальника «останньої надії” протягом календарного року не може перевищувати шістдесят днів» виключити”, — йдеться в постанові.

Зазначимо, поки в мешканців Донецької області ще існує загроза відключення від газопостачання вже з наступного понеділка, 30 листопада. Таке заявляв “Донецькоблгаз”. Але скасувати відключення можуть лише після ухвалення постанови НКРЕКП та публікації цього документу. Тому є вірогідність, що навіть якщо постанову ухвалять на засіданні у п’ятницю, то не встигнуть опублікувати її до початку відключень.

Нагадаємо, журналісти Вільного радіо розповідали, як укласти угоду і що для цього потрібно.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: