Змінився постачальник та ціна. Мешканцям Донеччини переглянуть тарифи на газ за жовтень


image
Фото: з відкритих джерел

За кожен спожитий у жовтні кубометр газу доведеться сплатити 5,55 грн. У вересні ж вартість “блакитного палива” складала майже 6,55 грн за кубометр. 

 

В жовтні абоненти отримуватимуть газ постачальника “останньої надії” (ПОН). Це ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”. Він забезпечуватиме всіх клієнтів ПАТ «Донецькоблгаз» до кінця року, повідомляють в Донецькій облдержадміністрації. Причина — ПАТ «Донецькоблгаз» не зміг замовити для своїх клієнтів газ.

Жовтнева ціна газу у нового постачальника 5,55 грн /куб.м з ПДВ та без вартості доставки (розподілу). Ціну газу на листопад ПОН оголосить наприкінці жовтня. 

Абоненти отримають платіжки з нарахуваннями за газ відповідно до тарифу. Там будуть вказані реквізити, за якими потрібно сплачувати. 

Згідно інформації на сайті “Донецькоблгазу”, з 01.09. 2020 р. по 30.09. 2020 р. розрахунки за природний газ для потреб побутових споживачів здiйснюються за цiною 1 м3 – 6,548412 грн.

До 1 грудня кожен клієнт ПОН має перейти до будь-якого комерційного постачальника газу. В Україні є дві інформаційні онлайн-платформи, де можна дізнатися інформацію про постачальників газу та їх поточні ціни на газ – ГазПравда  та Газотека. Змінити постачальника газу можна онлайн. Для цього потрібно надіслати постачальнику газу заяву на приєднання до його мережі, копії документів (паспорта, ІПН, права власності або розпорядження житлом) та вказати EIC-код (“персональний газовий номер” об’єкта газопостачання). EIC-код містить 16 символів —  літери та цифри.

Детальну інформацію про діяльність ПОН та пропозиції наявних постачальників газу можна отримати за телефоном +38044 300 26 15 з 09:00 до 18:00 в робочі дні.

постачальник останньої надії
Ілюстрація: “Нафтогаз України”

Для довідки:
Постачальник “останньої надії” дає можливість споживачу не залишитися без газу у разі, якщо він не зможе отримувати  цей ресурс від свого постачальника. За законом ПОН може постачати газ споживачу не більше 60 днів на рік.

Постачальник “останньої надії” почав працювати з 1 серпня 2020 року. Уряд провів конкурс серед компаній-постачальників на роль ПОН. Виграла його ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”, яка зобов’язалася страхувати споживачів від раптового відключення газу впродовж 3-х років.

Читайте також:

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: