Жителі Донеччини заборгували за комуналку понад 6,6 млрд грн. Найбільше боргів за газ, опалення і воду


image
Фото: Вільне радіо

Мешканці Донецької області стали краще платити за комунальні послуги, ніж минулого року. Але борги все одно зростають.

 

Про це журналістам Вільного радіо стало відомо з даних Управління статистики Донецької області.

Зокрема станом на кінець липня цього року жителі Донецької області винні за комуналку вже 6,6 мільярда гривень. З них понад 94 мільйони накопичили лише з початку 2020 року. 

3,1 мільярда від суми боргів — за газ, ще 1,5 млрд гривень — за опалення та гарячу воду. Холодної води, за яку не заплатили жителі області, використали на 898 мільйонів гривень. За світло потрібно заплатити ще 658 мільйонів. За обслуговування будинків люди заборгували 370,5 мільйонів гривень, а за вивезення сміття — 87,8 млн гривень.

Водночас управління статистики звітує, що жителі Донеччини стали краще сплачувати за комунальні послуги: за перші 7 місяців цього року оплачені 98,1% нарахованої суми з платіжок, тоді як за аналогічний період у 2019 році цей відсоток становив 85,6%.

Зауважимо, відповідно до статистики, на Донеччині та Луганщині найгірше платять по рахунках за комунальні послуги в порівнянні з усією країною. Такі дані вказані як у звіті за весь 2019 рік, так і за липень 2020 року.

Нагадаємо, раніше журналісти Вільного радіо писали, що в Донецькій області одні з найвищих зарплат по всій країні. Але водночас тут найбільші борги по зарплаті. Станом на зараз роботодавці з Донеччини винні людям 409 млн гривень.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: