Роботодавці з Донеччини винні людям 409 млн грн зарплати, понад 13 млн — в Бахмутському районі

Управління статистики Донецької області опублікували дані про борги по зарплаті мешканцям Донеччини. Найбільше не платять гірникам, працівникам підприємств з водо-, газо- та електропостачання, науковцям і будівельникам.
Про це журналістам Вільного радіо стало відомо з даних Управління статистики Донецької області.
Зокрема, найбільше в області заборгували працівникам промисловості:
- видобувальникам, гірникам, копальникам кар’єрів — 296 мільйонів гривень
- працівникам переробної промисловості — 46,9 млн грн
- працівникам водоканалів — 15,8 млн грн
Працівники професійної, наукової та технічної сфери очікують ще на зароблені 9,2 мільйона гривень, будівельники — 6 млн грн, працівники охорони здоров’я та сфери соціальної допомоги — 4 млн, а робітники сільського господарства — 3 млн грн.
В розрізі міст, в Бахмутському районі борги по заробітній платі складають 539 тис грн. В самому Бахмуті працівникам певних сфер не виплачують 12,9 млн грн.
Зазначимо, торік завод “Вістек” в Бахмуті заборгував своїм робітникам 9 мільйонів грн зарплат.
В Костянтинівці борги по зарплатах складають 31,7 млн грн. Загалом борг по зарплатах в Донецькій області станом на 1 серпня складає 409 мільйонів гривень. Ще 344 млн зарплат винні роботодавці вже економічно-неактивних та банкрутних підприємств. Однак, в ці дані також враховані й окуповані території. Як там рахували борги по зарплаті — не зазначають.
Нагадаємо, згідно з даними Держстату України, Донеччина посідає друге місце серед інших областей за розмірами офіційних зарплат. Але водночас в Донецькій області найбільші борги по зарплаті в країні.
Читайте також:

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
