На Донеччині від ускладнень CОVID-19 з початку пандемії померли 12 медиків


image
Фото: Вільне радіо

За інформацією Донецької ОДА, на коронавірусну інфекцію захворіли понад 1 100 медичних працівників.  При цьому за штатними розкладами у лікарнях області бракує в середньому майже 40% співробітників. 


Про це на брифінгу розповів представник департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА Олександр Педенко. 

“На жаль, 12 медичних працівників, з яких 11 лікарів, померли від коронавірусу. На сьогодні намагаємось залучити всіх вільних лікарів, які мають можливість пройти перекваліфікацію та працювати в інфекційних відділеннях лікарень, які визначені під COVID. В середньому, відповідно до штатних розкладів, забезпеченість лікарень лікарями від 63 до 67%”, — розповів посадовець.

Нагадаємо, медиків у лікарнях Донеччини бракувало і до початку пандемії. У 2018 році Донецька область була укомплектована лікарями лише на 63,9%. Найбільше в регіоні не вистачало офтальмологів та отоларингологів (в тому числі дитячих), педіатрів, інфекціоністів, бактеріологів, дитячих психіатрів.

У 2019 році бригадам швидкої бракувало більш ніж половини медиків.  Штат лікарів екстреної допомоги був укомплектований лише на 34,1 %, штат середніх медичних спеціалістів — на 79,8%.

Читайте також: 

 

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: