На молоці та овочах: Чого найбільше їдять жителі Донецької області (Інфографіка)


image
Фото: з відкритих джерел

Управління статистики Донецької області зібрали інформацію, які продукти та скільки їдять жителі області. Стверджують: найулюбленіший продукт мешканців Донеччини — молоко та овочі.

 

Про це йдеться у звіті Головного управління статистики Донецької області.

В середньому, один житель Донеччини за рік їсть 49,7 кг м’яса та м’ясних продуктів, 96,1 кг хлібних продуктів, 92,2 кг картоплі. Також, один житель області їсть 255 яєць на рік. Найбільше жителі області вживають молока, молочних продуктів та овочів (по 170,4 кг та 143,5 кг відповідно). Крім того, на рік в середньому на одного мешканця області припадає по 45,6 кілограма проданих плодів і ягід. Менш популярним продуктом є риба та рибні продукти — тільки 12,9 кілограма на людину.

Серед бакалії: середньостатистичний мешканець Донеччини з’їдає на рік 28,5 цукру та 11 кг олії. Зазначимо, в статистиці зазначено вживання олії та цукру не лише у чистому вигляді, але й у складі інших продуктів, випічки тощо.

Уточнимо, раціон жителів Донецької області на рік майже не відрізняється від раціону жителів інших регіонів в країні. В середньому цей показник коливається на 1-3 кілограми.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: