В селах та смт Донеччини живе в 10 разів менше людей, ніж в містах (Інфографіка)


image
Фото: з відкритих джерел

В селах та селищах Донецької області живуть трохи більш, ніж 380 тисяч людей. Проте це лише 9% від усього населення області. Значна частина живуть або переїжджають у міста. Скільки людей живуть в містах області та люди якого вік переважно залишаються в селах читайте в матеріалі.

 

Станом на 1 січня 2020 року постійно проживає 4,1 мільйона людини. З них більш, ніж половина жінки. Про це журналістам Вільного радіо стало відомо зі звіту Управління статистики у Донецькій області.

В селах та смт Донеччини живе в 10 разів менше людей, ніж в містах (Інфографіка)

Розрахунок в управлінні проводили з урахуванням окупованої території. Але у звіті не зазначається, як саме аналізували чисельність на непідконтрольній території.

Зокрема, з усього населення Донеччини людей працездатного віку (від 18 до 60 років) 2,2 мільйона людей. З них лише 167 тисяч жителів сіл та селищ. Ще 1,6 млн людей не працездатного віку — від 60 років та старше.

Крім того, в селах та селищах живе у 8 разів менше дітей (до 18 років), ніж в містах. Станом на початок 2020 року в сільській місцевості їх 61 тисяча.

Нагадаємо, журналісти Вільного радіо робили також рейтинг причин смерті жителів Донецької області.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: