Половина безробітних українців — з вищою освітою, — центр зайнятості


image
Фото: з відкритих джерел

Центр зайнятості склав “портрет” безробітного українця. Вони розповіли, ким є безробітний в Україні, скільки йому років та кому ж все ж важче знайти роботу: людям з вищою чи професійною освітою. Детальніше читайте в матеріалі.

 

Станом на 1 липня 2020 року, в Україні зареєстровано 518 тисяч безробітних. Це ті люди, які стоять “на біржі”. Про це повідомляє пресслужба Державного центру зайнятості.

Вони проаналізували, що більша частина безробітних в Україні — це жінки — 58%. Щодо віку, то майже половина тих, хто сидить без роботи – це люди старше 45 років — близько 207 тисяч людей, близько 160 тисяч — молодь до 35 років та 150 тисяч безробітних — це люди від 35 до 44 років.

Кому залишилося 10 і менше років до пенсії — майже 40 тисяч. Безробітних українців з інвалідністю — 21,8 тисячі людей, 9,2 тисячі учасників бойових дій, 5,2 тисячі переселенців та 4,5 тисячі випускників навчальних закладів.

До звільнення 88 тисяч людей працювали у сфері торгівлі, близько 72 тисяч — на переробних підприємствах, 67 тисяч — чиновники та 46 тисяч  безробітних — працювали на сільському, лісовому та рибному господарстві.

Крім того, центр зайнятості також відмічає, що серед безробітних більше тих, в кого є диплом про закінчення вищої освіти — 50%. Безробітних, хто закінчив професійно-технічні училища — 33%.

Зазначимо, Кабінет міністрів України заявляє, що професійні училища України набрали вже більш, ніж 30% від запланованої кількості вступників. Тоді як такий пік прийому вступників припадає на серпень-вересень.

Нагадаємо, через пандемію коронавірусу на Донеччині стало вдвічі більше безробітних, а вакансій стало менше в половину.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: