На підконтрольній території Донеччини від COVID-19 за добу одужали 2 людей, в ОРДО – 2 померли


image
Фото з відкритих джерел

За 28 травня в Україні зареєстрували понад 400 пацієнтів з коронавірусом. Серед хворих 66 дітей та ще стільки ж працівників медичних установ. Кількість тих, хто одужав, знов перевищила число нових хворих. 

Такі дані наводять у Міністерстві охорони здоров’я.

Так, за добу діагноз COVID-19 підтвердили 429 українцям. Померли 10 пацієнтів, а 495 людей повністю вилікувались від хвороби.

“Загалом за весь час пандемії захворіло 22 811 осіб. З них 1693 дитини, а також 4411 медпрацівників. Причому загалом одужало 8934 особи. Хотів би зосередити вашу увагу на тому, що з них 2169 медичних працівників. Летальних випадків 679”, – каже голова МОЗ Максим Степанов.

Серед областей, де виявили найбільше хворих за добу – Чернівецька (58 людей) та Львівська (50 пацієнтів). Крім того, діагноз підтвердили 56 киянам. 

У лавах Збройних сил України від коронавірусу лікується 90 армійців. За весь час одужали 108 людей, а троє – померли. При цьому на Донбасі не зафіксовано випадків захворювання військових.

На підконтрольній українському уряду частині Донеччини за 28 травня не виявили жодного нового пацієнта з COVID-19. Натомість, в облдержадміністрації повідомляють про двох людей, які вилікувались від хвороби. Таким чином, за весь час на цій території зафіксували 158 випадків захворювання на коронавірус. 67 пацієнтів ще лікуються, а 87 вже одужали. Померли 4 людей.

На тимчасово непідконтрольній українській владі території Донеччини за добу бойовики виявили 32 нових хворих на COVID-19. Крім того, в ОРДО зафіксували ще 2 смерті від вірусу. Від початку пандемії окупанти підтверджують 501 пацієнта з коронавірусом. Загалом, за їхніми словами, в ОРДО померли від захворювання 17 пацієнтів.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: