Рельєф району Східний має ухил, якому заважає один з будинків. Тому всі дощові, зливові й талі води раніше підіймалися до вхідних дверей під’їздів. Допомоги від міста мешканці не допросилися, тож знайшли інший шлях.
“Під час невеликого дощу обсяг води був настільки великий, що підіймався до 2-3 сходів під’їзду”, — розповідає про проблему свого будинку Вікторія Пантелеєва в коментарі телеканалу “Орбіта”.
Це вона написала проєкт та виграла конкурс соціальних ініціатив “Моє місто” від ГО “Покровська платформа спільних дій”. На гроші з нього і зробили зливову каналізацію у дворі та навіть невеликий сквер біля школи поряд.
“Це екологічний проєкт. Він коштував 70 тисяч гривень. Раніше мешканці мали “плавати на човнах”. Ми впевнені, що проблеми цієї ділянки завершились завдяки реалізації цього проєкту”, — каже менеджерка проєкту ГО “Покровська платформа спільних дій” Юлія Лемяскіна.
Фінансувала роботи компанія “Донецьксталь”.
Додамо, зливових каналізацій в містах Донеччини не вистачає. Наприклад, в Часів Ярі та Сіверську їх немає взагалі, в Торецьку таких 6, в Бахмуті системи є на 8 вулицях. Через це в зливи дороги наповнюються водою.
Зазначимо, на неділю, 19 вересня, на Донеччині знову прогнозують дощі.
Наприклад, в Бахмуті ви можете подивитись депутата по своєму округу в розділі “Міська рада” на їхньому сайті. А в розділі “міське господарство” є графік прийому керівництва управління ЖКГ та їхні контакти.
Бюджет участі — це щорічний проєкт по залученню місцевих мешканців до життя та облаштування своїх громад. Учасники претендують на те, щоб на їхні ідеї виділили гроші з міського бюджету. Потрібно скласти бюджет робіт та продумати хто їх виконає.
Якщо всі сусіди підтримають вашу ідею, то буде шанс отримати фінансування і позбутися стоячої води у дворі.
Читайте також: