Отримай гроші на нові знання! Жителям Донбасу пропонують оплатити 80% вартості навчання


image
Ілюстрація: Данська Рада у справах Біженців

Жителі Донецької та Луганської областей можуть отримати до 350 доларів, щоб “прокачати” свої навички або отримати нову дистанційну професію. Треба обрати тренінг, заповнити заявку та пройти інтерв’ю. 


Гранти
надає Данська Рада у справах Біженців — Данська Група з розмінування (DRC-DDG) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) і уряду Великої Британії. 

Головна мета програми: надати можливості для отримання нових та/або покращення існуючих професійних навичок, в умовах епідеміологічної ситуації в країні, пов’язаної з поширенням коронавірусу COVID-19 та введенням карантину. Учасникам програми буде надаватися благодійна допомога для проходження курсів, тренінгів та отримання професійної освіти. Це індивідуальні гранти в розмірі до 350 доларів США. Їх перерахують на банківський рахунок у гривні за актуальним курсом.

Приклади грантової підтримки: курси з моушен дизайну, 3D дизайну та анімацію, 3D візуалізація, вебдизайн інтернет-маркетинг, розробка веб проєктів, UI/UX дизайн, цифрова графіка, SMM просування, бухгалтерський облік, тощо. Ваша ідея може істотно відрізнятися від перерахованих прикладів, головне, щоб вона відповідала критеріям програми. Взяти участь в програмі можуть: переселенці, а також місцеві жителі, які зареєстровані та проживають на території Донецької та Луганської областей.

Критерії відбору учасників:

— можливість працювати/надавати послуги дистанційно в умовах карантинних обмежень завдяки обраному навчанню/курсу/тренінгу;

— доведена мотивація в отриманні нових або покращенні існуючих професійних навичок, розуміння схеми їхнього практичного застосування. Бажаним буде досвід роботи, пов’язаний з обраним курсом або тренінгом; 

— готовність сплатити не менше 20% від вартості навчання (для пільговиків можливі виключення);

— наявність кваліфікованого та сертифікованого постачальника відповідних освітніх послуг.

У першу чергу конкурсна комісія розглядатиме заявки людей, родини яких опинилися у скрутному становищі. Подати заявку можна тут. Якщо вашу пропозицію схвалять, вас запросять на інтерв’ю. 

Телефони для довідок:

063 952 56 34 Марина (південні райони Донецької області)

073 066 53 38 Михайло (Луганська область, північні райони Донецької області)

093 037 29 03 Олександр (Луганська область, північні райони Донецької області)

Читайте також: 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: