Збери “торбинку доброти”. Червоний хрест просить небайдужих долучитися до благодійної акції


image
Фото: Бахмутська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України

Бахмутська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України збирає продукти та засоби гігієни для самотніх людей похилого віку, які опинилися у скрутному становищі. Передадуть їх 1 грудня — цьогоріч у цей день відзначатимуть “Всеукраїнський день добрих справ”.


Про це Вільному радіо розповіла спеціалістка Бахмутської міськрайонної організації Червоного Хреста України Ольга Кривошеєва. За її словами, насамперед допомогу збирають для “умовно самотніх людей”, якими опікуються патронажні сестри. 

“Минулого року ми вже проводили таку акцію. Умовно самотні — це люди похилого віку, у яких є родичі, але вони від них відмовились чи живуть десь за кордоном. Таких в нас зараз п’ятеро. Також ми передали допомогу у хоспіс у Часів Яр, там близько 30 людей. І передавали нужденним стареньким, які зверталися на нашу гарячу лінію чи приходили до нас. Нам тоді дуже допомогли школярі, зібрали багато продуктів. Загалом з півсотні наборів. В принципі, цьогоріч той самий алгоритм дій”, — каже представниця Товариства Червоного Хреста України. 

Фото: Бахмутська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України

Скільком людям вдасться допомогти цьогоріч — прогнозувати важко, додає Ольга. Адже через карантин у багатьох людей проблеми з роботою та грошима. Усе, що вдасться зібрати, адресно доставлять волонтери.

“Ми дотримуємось маскового режиму, використовуємо антисептики, дотримуємось дистанції, тому не будемо наражати людей на небезпеку. До хоспісу доставляє “Проліска”, бо в нас немає транспорту. В нас наразі один співробітник, інші волонтери. Наш транспорт — наші ноги. Так і доставимо”, — додає Ольга Кривошеєва.

Акція триває з 16 листопада до 1 грудня включно. За адресою м. Бахмут, вул. Привокзальна, 1 можна приносити: 

 — свіжі овочі та фрукти

— консервацію

— крупи

— чай, какао та інші продукти, які довго зберігаються

— засоби гігієни та побутову хімію

Додаткова інформація за номером 063 036 74 83  або на сторінці Бахмутського відділення ТЧХУ у Facebook.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: