Соціальна шафа: в Соледарській школі з’явився контейнер для збору речей для нужденних (ФОТО)


image
Фото: Наталя Тищук

Вчителька Соледарської школи №13 виграла грант на встановлення в місті контейнеру для збору речей. Ці речі збиратимуть волонтери та роздаватимуть тим, хто потребує допомоги.

 

Про це повідомляє Вільне радіо.

Грант виграла вчителька Соледарської школи №13 Наталя Тищук. Вона ініціаторка ідеї “Соціальна шафа”. За грантові кошти вона встановить в Соледарі контейнер, де будь-хто може прийти й віддати непотрібні речі, які іншим людям можуть знадобитися. Так само можна буде взяти речі. Довідок про відповідний статус приносити не потрібно.

“Це речі для всіх  нужденних. Це для вразливих категорій населення Соледарської ОТГ. Це таке надання взаємодопомоги “свій для свого”. Це спрямовано на допомогу малозабезпеченим мешканцям Соледарської громади. Ми будемо співпрацювати з відділом соціальної допомоги. Вони направлятимуть людей і ми будемо їх чекати. Потребує допомоги дійсно більше людей, ніж ті, хто має відповідну довідку. Тому будемо вірити на слово, адже в нас місто маленьке і ми знаємо один одного”, — пояснює  Вільному радіо авторка ідеї Наталя Тищук.

Крім контейнеру Наталя облаштує ще й приміщення, яке буде т.з. пунктом видачі речей.

“В нас буде оснащена одна кімната в місті. Міська рада нас підтримала і нам дала приміщення. Деякі люди соромляться і не можуть прийти підібрати собі речі. Тому буде працювати 4 волонтери, які приблизно 2 рази на тиждень будуть виймати з контейнера речі, приводити їх до ладу і вивішувати в цій спеціальній кімнаті”, — пояснює  Вільному радіо авторка ідеї.

Соціальна шафа: в Соледарській школі з’явився контейнер для збору речей для потребуючих (ФОТО)

Це приміщення буде знаходитися в одній з комунальних будівель Соледарської ОТГ. 

Наразі Наталя отримала вже все необхідне та лише підготовує місця для встановлення контейнеру і видачі. Каже, що проєкт запустять найближчим часом, але більш детально повідомлять пізніше в соціальних мережах на сторінках Соледару.

Соціальна шафа: в Соледарській школі з’явився контейнер для збору речей для потребуючих (ФОТО)

Проєкт обійшовся в трохи більше 56 тисяч гривень. Це грант в рамках проєкту “Підготовка менеджерів волонтерських програм задля системного професійного підходу у роботі з волонтерами на Сході України” Всеукраїнського громадського центру “Волонтер”, що реалізується за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Зазначимо, подібний проєкт реалізували і в Києві. Контейнери називаються “Кошик добра”. Таких контейнерів в столиці 4.

Нагадаємо, це вже не перший грант, який виграла Наталя Тищук. Раніше для своєї школи, на початку лютого вона презентувала сучасну фотостудію для школярів, яку зробили у співфінансуванні з Британською радою. В березні в рамках цієї ж програми вона створила лабораторію з робототехніки та майданчик з великими шашками. А в травні виграла гроші на 3D принтер

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: