Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Соледарська школа виграла гроші на 3D принтер. З його допомогою діти вивчатимуть техніку безпеки


image
Фото: з відкритих джерел

Вчителька української мови та літератури однієї зі шкіл Соледара виграла грант на створення “лабораторії безпеки”. За допомогою ІТ-технологій школярі вивчатимуть техніку безпеки. Для нової шкільної програми навіть куплять 3D притер. 

 

Така лабораторія безпеки “G-Sphere” з’явиться у Соледарській школі №13. Про це журналістам Вільного радіо розповіла вчителька, яка виграла грант, Наталя Тищук.

“Ми будемо проводити масові виховні заходи, під час уроків з предмета “Основи здоров’я”. В нас вони і так були, ці заходи, але тепер ми робитимемо трохи інакше”, — розповідає Вільному радіо вчителька Соледарської школи №13 Наталя Тищук.

Для того, щоб дітям було цікавіше вивчати техніку безпеки — в школу куплять 3D принтер.

“Я буду пропонувати для старшокласників, щоб вони самі взяли якусь тему стосовно “Техніки безпеки”, наприклад “на дорозі”. Старші діти обмірковують, які дорожні знаки мають бути та за допомогою 3D принтеру ми будемо пробувати робити модельки цих знаків”, — зазначає Наталя.

За допомогою таких модельок в школі робитимуть настільну гру для початкових класів та середньої школи, яку можна адаптувати під освітній процес.

На створення такої лабораторії грантодавці Програми розвитку ООН із відновлення миру дали Наталі понад 70 тисяч гривень. Наразі вона має закупити принтер та облаштувати лабораторію. Проте необхідний принтер знаходиться в Європі і з поставкою доведеться зачекати. Крім того, зазначає вчителька, у зв’язку з карантином почати реалізовувати проєкт важче, адже техніку безпеки дітям викладають дистанційно, за допомогою онлайн-платформ.

Нагадаємо, це вже не перший грант, який виграла Наталя Тищук для своєї школи. На початку лютого вона презентувала сучасну фотостудію для школярів, яку зробили у співфінансуванні з Британською радою. А вже в березні за цією ж програмою вона виграла грант на створення лабораторії з робототехніки та майданчик з великими шашками.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: