Підвищення безпеки, доступ до правосуддя та діалог. ГО Донбасу пропонують виграти гроші на свій проєкт


image
Фото: Громадський простір

Благодійники ресурсного центру “ГУРТ” разом із ПРООН оголосили гранти за 5 напрямами для громадських організацій. Понад півмільйона грн дає ПРООН на реалізацію проєктів щодо підвищення громадської безпеки, доступності до правосуддя, діалогів та підтримки через конфлікт на Донбасі. Хто і як може подати заявку ㅡ читайте в матеріалі.

 

Хто може розраховувати на грант

Подати заявку на конкурс ресурсний центр “ГУРТ” пропонує громадським організаціям з Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Житомирської областей. Одна із головних умов ㅡ щоб учасник був офіційно зареєстрованим як юридична особа на тій території, де проводитимуть грантовий проєкт. Крім того, необхідно мати статус неприбуткової або благодійної організації.

На що дають гроші

Організатори грантового конкурсу зробили 5 напрямків, за якими можна подати свої заявки:

  • Проєкти на тему зміцнення громадської безпеки (у громадах Донеччини, Луганщини та Запорізької області);
  • Втілення інноваційних проєктів щодо поліпшення доступу до правосуддя для людей з інвалідністю (для Донецької, Луганської областей та у приазовському регіоні Запорізької області).
  • Посилення соціальної згуртованості (в Донецькій та Луганській областях);
  • Посилення механізмів трансформації конфліктів через надання ефективних та інноваційних послуг (в ОТГ Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Житомирської та Запорізької областей);
  • Залучення громадських організацій ветеранів АТО/ООС до трансформації конфліктів через побудову співпраці, діалогу, підтримку участі і надання ефективних та інноваційних сервісів (в ОТГ Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Житомирської та Запорізької областей).

На кожний проєкт донори готові виділити від 161 тис 400 гривень до 538 тис гривень, в залежності від типу проєкту. Якщо вам не потрібні інвестиції в розвиток інфраструктури, то на це можуть виділити до 403,5 тис гривень. Якщо все ж потрібно додатково інвестувати — на це дають до 538 тисяч гривень.

Важливо, що проєктні пропозиції організацій із досвідом втілення одного донорського проєкту можуть отримати фінансування у розмірі від 161 400 до 215 200 гривень.

Як подати заявку

Для початку громадській організації необхідно обрати напрям, за яким вона буде працювати. Відповідну помітку необхідно буде поставити в онлайн-анкеті за посиланням. Тут ви можете зареєструватися на онлайн-консультацію щодо підготовки проектних пропозицій. В анкеті необхідно вказати контактні дані, а також подати опис проекту. Взяти участь у конкурсі можна до 1 серпня 2020 року.

Детальну інформацію ви можете прочитати тут.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: