Школам Донеччини закупили 19 нових шкільних автобусів, потрібно ще 12


image
Фото: ДонОДА

Для підвезення учнів до навчальних закладів в Донецькій області закупили 19 нових шкільних автобусів на загальну суму 34 млн грн. Майже 8 тис учнів області живуть занадто далеко від місць навчання та потребують підвезення. 

 

Новенькі автобуси урочисто передали освітянам напередодні початку навчального року у Краматорську. Про це повідомляє прес-служба Донецької облдержадміністрації. 

19 шкільних автобусів придбали для підвезення учнів та працівників у віддалені навчальні заклади на умовах співфінансування з державним бюджетом. Загалом витратили 34 млн грн. Ще 1 автобус купили за кошти місцевого бюджету в Іллінівській ОТГ самі. 

Автобуси обслуговуватимуть учнів з Іллінівської, Лиманської, Бахмутської, Сіверської та Соледарської ОТГ, а також Волноваського, Великоновосілківського, Слов’янського, Бахмутського, Мар’їнського, Мангушського, Нікольського та Покровського районів.

салон автобуса шкільний автобус
Салон одного з нових шкільних автобусів. Фото: ДонОДА

 

Три автобуси відправляться у школи, розташовані на лінії зіткнення: у Красногорівську школу № 2 Мар’їнського району, а також у 2 школи Бахмутського району (це Миронівська ЗОШ № 1 та Світлодарська НВК).

пасок безпеки шкільний автобус сідіння
Крісла шкільних автобусів обладнані пасками безпеки. Фото: ДонОДА

 

В ДонОДА зазначають: цього навчального року майже 8 тис учнів живуть за межею пішохідної доступності та потребують підвезення до місць навчання. Цих учнів перевозитимуть 184 автобуси, але нові не всі з них, тому 12 шкільних автобусів ще планують придбати. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: