Стало відомо, де планують провести чергове розведення військ. Цього разу ділянок буде 4 (Карта)


image
Фото: Вільне радіо

Тристороння контактна група затвердила ділянки на лінії розмежування, де невдовзі може відбутися розведення військ. Цього разу їх 4: 3 на Луганщині і 1 на Донеччині.

 

Про це на брифінгу 4 листопада повідомив т.в.о. Командувача Операції Об’єднаних сил Віктор Ганущак.

“За результатами зустрічі ТКГ погоджено 4 ділянки розведення сил і засобів. Це ділянки Григорівка, Слов’яносербськ, Петрівка і Нижньотепле”, — зазначив Ганущак.

Ділянки Петрівка, Слов’яносербськ та Нижньотепле розташовані на Луганщині, між ділянками, де вже розвели війська — Золоте і Станиця Луганська.

Інша ділянка, Григорівка, знаходиться на Донеччині, на Приазов’ї, між Старогнатівкою та Чермаликом.

Стало відомо, де планують провести чергове розведення військ. Цього разу ділянок буде 4 (Карта)

Однак, точної дати, коли планують проводити чергове розведення, Ганущак не назвав.

“По даті я вам сказати не маю можливості, але ділянки ми готуємо до розведення”, — додав військовий.

За даними штабу ООС, на ділянках, де розвели війська ще в 2019 році, наразі спокійно.

“Ситуація після розведення ділянок біля Станиці Луганської, Золотого і Петрівського в цілому залишається стабільною та контрольованою. Там на сьогодні працюють представники місії ОБСЄ, представники СЦКК, які слідкують за ситуацією, яка там відбувається”, — розповів журналістам т.в.о. Командувача Операції Об’єднаних сил.

Нагадаємо, перше розведення військ відбулося наприкінці червня 2019 року. Це була ділянка біля Станиці Луганської. Там перестали стріляти, а завдяки розведенню українська сторона змогла відремонтувати міст. Друге розведення відбулося 29 жовтня 2019 року біля Золотого.   Детальніше  читайте в матеріалі: Розведення військ у Золотому: куди відійшли, для чого і чи повернуться назад (Репортаж). 

Третє розведення провели на ділянці Богданівка-Петрівське. Після самого розведення, попри заборону, бойовики неодноразово ходили на ту ділянку та стріляли в бік ЗСУ.

Про четверте розведення на перемовинах в Мінську почали говорити ще на початку цього року. Спочатку була інформація про розведення біля Гнутового. Потім Офіс Президента заявив, що ТКГ домовилася про розведення військ на 4 ділянках та розмінування ще 20 ділянок. Тепер же стало відомо, що це за 4 ділянки.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: