В Бахмуті управління праці і соцзахисту тимчасово працюватиме дистанційно
Через погіршення епідемічної ситуації з коронавірусом в Бахмутській ОТГ місцеве управління праці і соціального захисту населення обмежує прийоми громадян. Тепер звернутися до управління можна лише дистанційно. Про це Вільному...