Троє дівчат з Донбасу стали призерками міжнародного конкурсу знавців української мови


image
Фото: Наталія Чеботарьова

Щорічно в Україні проводять конкурс ім. Петра Яцика, де юні філологи можуть позмагатися у знанні рідної мови. Цього разу призові місця посіли троє представниць Донбасу, серед них є й бахмутянка.

 

Як зазначається на сайті МОН, перше місце здобула учениця 8 класу Краматорської української гімназії Анна Рищенко.

Другу сходинку посіла Катерина Левченко з Луганщини, яка навчається у 8 класі Сєвєродонецького багатопрофільного ліцею.

Бронзовою призеркою конкурсу стала студентка III курсу Бахмутського індустріального технікуму Поліна Білоус.

“Поліна прийшла до нас із хорошою підготовкою: у школі вчилась на відмінно,  отримала медаль та добре склала ЗНО. Ми з нею 3 роки брали участь у конкурсах з української мови та починаючи з другого курсу посідали призові місця. Цьогоріч Поліна виборола одразу 2 перемоги: на обласному етапі конкурсу ім. Шевченка та у фіналі конкурсу ім. Яцика”, – розповідає Вільному радіо викладачка української мови Бахмутського індустріального технікуму Наталія Чеботарьова. Вона займалася з Поліною та готувала її до участі у філологічних змаганнях.

Троє дівчат з Донбасу стали призерками міжнародного конкурсу знавців української мови
Фото: Наталія Чеботарьова

Вчителька додає: отримати високий результат допомогли праця Поліни та досвід, який вона здобула на попередніх конкурсах.

Заключний етап мовного марафону відбувся ще наприкінці лютого. Однак тоді комісія не змогла перевірити роботи через пандемію коронавірусу та супутні протиепідемічні заходи.

Для довідки:
Міжнародний конкурс української мови імені Петра Яцика проводиться вже 20 років. Він спрямований на піднесення престижу державної мови серед молодого покоління українців. Переможцям конкурсу, які продовжують подальшу освіту в закладах освіти України, призначаються щомісячні іменні стипендії президента України на календарний рік, починаючи з 1 вересня поточного року.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: