У 2019 році бахмутський комунальний туалет заробив у понад 20 разів більше, ніж місцевий парк відпочинку


image
Фото: з відкритих джерел

Торік парк культури і відпочинку в Бахмуті заробив понад півмільйона гривень на відвідувачах, але витратив майже стільки ж. Проте місцевий туалет, який знаходиться неподалік, приніс в бюджет міста більше, ніж в 20 разів.

 

Про це журналісти Вільного радіо дізнались зі звітів комунальних підприємств, які мають презентувати депутатам на прийдешній сесії Бахмутської міськради.

Так, КП “Бахмутський парк культури та відпочинку” в своєму звіті зазначає, що за 2019 рік вони заробили 513,6 тисячі гривень. За рік парк відвідали начебто трохи більше, ніж 28,5 тисяч людей. Проте витратив парк за рік майже стільки ж, скільки й заробив. Частину грошей виділили на ремонти, комунальні послуги, закупки та зарплату. Так, чистий дохід у КП за рік вийшов 8200 грн.

А от заробіток у місцевого туалету значно більший, ніж в парку. КП “Бахмутський комбінат комунальних підприємств” звітує, що їхній туалет на центральній площі міста за рік приніс прибуток в 547 тисяч гривень. Тобто в середньому ним користувалися по 428 людини на день або понад 156 тисяч відвідувачів за рік. Тариф на візит в туалет залишається незмінним з 2016 року — 3 грн 50 копійок.

Із зароблених на туалеті коштів відрахували 366,5 тисяч на податки, зарплати, ремонт, миючи засоби тощо. Так, чистий прибуток вийшов понад 181 тис грн.

У 2019 році бахмутський комунальний туалет заробив у понад 20 разів більше, ніж місцевий парк відпочинку

Зазначимо, ймовірно у 2020 році прибуток туалету впаде, адже у зв’язку з карантином його закрили.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: