У Міноборони запевняють, що отриману зброю будуть використовувати лише для оборони.
Про це повідомляє “Військове телебачення України”.
Збільшують військову підтримку через нарощування російських сил біля кордонів з Україною. Адже війська переміщують у Білорусь, яка межує з Україною на півночі. Такий маршрут вважається найімовірнішим для вторгнення російської техніки та військ.
Цього разу в Україну надійшли легкі протитанкові засоби нового покоління з радіусом дії в кілька сотень метрів. Вони схожі на протитанкові ракети Javelin, але не такі потужні. Теоретично, легка зброя може вибити танк, вдаривши його зверху.
“Безперечно, це зміцнюватиме наші війська, це посилить наші оборонні спроможності, і я хочу підкреслити, що ця допомога буде використана виключно з оборонною метою: для захисту наших військ, критичної інфраструктури і мирного населення від будь-яких проявів, будь-яких дій, які можуть призвести до ескалації”, — говорить заступник міністра оборони України з питань Євроінтеграції Анатолій Петренко.
Як пояснив міністр оборони Великої Британії Бен Воллес, британські військові вчитимуть українських колег користуватися новою зброєю.
Нагадаємо, минулого року до українських кордонів почала прибувати російська військова техніка та досі там залишається. Побачити її можна навіть на супутникових знімках. Про можливий напад країни-агресорки кажуть і в Україні, і за кордоном. Водночас у Кремлі все спростовують.
Читайте також: