Українським фермеркам пропонують до 5 тис дол на розвиток справи. Як податися


image
Фото з відкритих джерел

В Україні стартувала освітньо-грантова програма для жінок-аграріїв. Проєкт “TalentA” розрахований на жінок, які мешкають у сільській місцевості та займаються фермерством. Переможиця отримає до 5 тисяч доларів.

 

Про це повідомляють на сайті програми.

Передбачається, що проєкт допоможе фермеркам покращити їхні освітні та фінансові можливості. Для 20 жінок, які пройдуть конкурсний відбір, створять навчальний онлайн-хаб. Там вони пройдуть безкоштовний освітній інтенсив від фахових експертів та менторів. Навчальний план розробили за результатами інтерв’ю з фермерками. Провідний метод навчання – дизайн-мислення. Це техніка творчого вирішення проблем. Організатори стверджують, що вона допоможе учасницям краще зрозуміти себе та потреби свого бізнесу, вигадувати нові ідеї та втілювати їх у своїх проєктах.

Після завершення навчання учасниці будуть змагатися за цільові гранти. Перемогу здобудуть проєкти, націлені на покращення продовольчої безпеки громад: подолання голоду, забезпечення доступу до питної води, підтримка відповідального споживання, боротьба з кліматичними змінами та збереження екології.

Податися на участь у конкурсі може жінка з сільської місцевості, яка прагне розвивати свій фермерський бізнес та хоче покращити життя у своїй громаді. Як підкреслюють організатори, масштаби сільськогосподарської діяльності не мають значення при розгляді кандидатури.

Сукупний грантовий фонд – 12 тисяч доларів. Золота призерка отримає 5 тисяч, а за друге та третє місце дадуть 4 та 3 тисячі відповідно. Переможиць запросять на церемонію нагородження до Києва. Вона відбудеться 15 жовтня, у Всесвітній день сільських жінок.

Подати заяву можна до 14 червня включно. Для цього треба заповнити анкету учасниці. Додаткову інформацію дізнавайтеся на сайті програми “TalentA” або на сторінці проєкту у Facebook.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: