Уповноважена з прав людини обіцяє допомагати вступникам з ОРДЛО з перетином КПВВ


image
Фото з відкритих джерел

Під час карантину абітурієнтам з тимчасово непідконтрольних територій пропонують звертатися до омбудсмена з прав людини для допомоги в оформленні дозволу на перетин КПВВ.

 

Про це повідомляє пресслужба Офісу Омбудсмена України.

Як зазначається, за попередньою інформацією Міністерства освіти й науки, освітні центри почнуть працювати з 9 червня, а перший етап пробного ЗНО стартує 15 червня. Але пункти пропуску на Донбасі будуть закриті щонайменше до 22 червня. Тому вступники з ОРДЛО можуть зіштовхнутися з певними складнощами під час перетину лінії розмежування.

Щоб проїхати потрібен дозвіл від Командувача Операції об’єднаних сил та підтвердження від окупантів. Також пришвидшити отримання дозволу на перетин може лист до Уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової. Звертатися слід на офіційну електронну пошту Офісу Омбудсмена: hotline@ombudsman.gov.ua. У листі треба вказати прізвище, ім’я та по батькові абітурієнта, місце його проживання, підставу для перетину КПВВ, електронну адресу, куди можуть надіслати відповідь, а також номер телефону, за яким можна буде зв’язатися. До звернення також треба додати копії документів, які підтверджують підставу для перетину. Наприклад, це може бути запрошення на ЗНО.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: