Упродовж 13 листопада на підконтрольній українському уряду частині Донеччини виявили більш як 600 хворих на COVID-19. Серед них – 31 мешканець Бахмутської громади.
З-поміж нових пацієнтів з Донецької області є 16 дітей, – повідомляє голова ДонОДА Павло Кириленко.
Найбільше людей з вірусом за минулу добу зареєстрували в Маріупольській ОТГ – лабораторії підтвердили ще 260 хворих мешканців.
– У Краматорській ОТГ вірус виявили у 72 людей.
– Про 31 хворого повідомляють у Бахмутській громаді.
– 28 випадків інфікування зафіксували у Покровській ОТГ.
– У Мангушській ОТГ про свій діагноз дізналися ще 27 людей.
– На 26 пацієнтів з коронавірусом більше стало у Слов’янській громаді.
– У Торецькій ОТГ захворіли 22 місцеві мешканці.
– До загальної кількості інфікованих у Нікольській ОТГ додалися ще 18.
– У Добропільській ОТГ вірус підхопили ще 16 людей.
– Наявність хвороби підтвердили у 13 мешканців Вугледарської ОТГ.
– 11 людей з коронавірусом виявили у Мирноградській громаді.
– По 9 нових пацієнтів зареєстрували у Лиманській та Олександрівській ОТГ.
– У Сартанській ОТГ у п’ятницю нарахували ще 6 хворих мешканців.
– На 5 пацієнтів побільшало у Волноваській, Костянтинівській та Новодонецькій громадах.
– У Званівській, Великоновосілківській, Мирненській та Білозерській ОТГ кількість хворих на COVID-19 зросла на 4.
– По 3 нових пацієнти додалось у Сіверській, Шахівській, Курахівській та Кальчицькій ОТГ.
– У Гродівській, Святогірській та Черкаській ОТГ інфікувалися по 2 людей.
– По 1 хворому виявили в Авдіївській, Соледарській, Комарській, Дружківській, Новогродівській, Удачненській, Селидівській та Миколаївській громадах.
Отже, за даними Донецької обладміністрації, за весь час поширення коронавірусної хвороби у підконтрольних районах області зареєстрували 16 631 людину з цим діагнозом. З них 6129 одужали, а 10 276 ще лікуються. Померли 226 мешканців регіону.
Уточнимо, обласні дані досі не “наздогнали” місцеві. Зокрема, найсуттєвіша різниця в кількості хворих – у Маріупольській ОТГ. За даними очільника області, в цій громаді за весь час пандемії виявили 4684 пацієнтів із коронавірусом, тоді як у департаменті охорони здоров’я Маріупольської ОТГ нарахували на 2 тисячі більше інфікованих мешканців.
В області це пояснюють значним зростанням кількості нових хворих. Через це обробляти інформацію стає дедалі важче.
Неофіційні дані з так званої “ДНР”
За повідомленням т.з. “Міністерства охорони здоров’я ДНР”, у четвер на непідконтрольній території Донеччини виявили ще 220 пацієнтів з коронавірусною хворобою. Крім того, за попередній день там померли ще 22 людини з цим діагнозом.
Усього від початку поширення хвороби окупаційна влада ОРДО визнає 8788 хворих на COVID-19. 4171 із них одужали, а померли 791.
Загальноукраїнська ситуація (дані з окупованих та анексованих територій відсутні)
За минулий день лабораторії України підтвердили COVID-19 ще у 12 524 людей. Наразі це найбільша кількість виявлених за добу хворих українців. Серед нових пацієнтів є 474 дитини та 496 медпрацівників.
“За весь час пандемії в Україні захворіли 26 422 медичні працівники, з яких померли 258. Медичні працівники є тими людьми, які перебувають на передовій цієї війни з COVID-19, бо це саме війна. Це вірус, який кожного дня забирає життя українців. З початку епідемії, починаючи із квітня, в нас не було такого дня, щоб взагалі не було померлих від COVID-19”, – говорить міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.
За минулий день від ускладнень вірусу помер 191 українець. Водночас вилікувались від хвороби майже 5 тисяч пацієнтів.
Найбільше нових пацієнтів підтверджують у Києві (1053), в Запорізькій області (805) та на Одещині (758).
Отже, від початку поширення коронавірусу в Україні захворіли понад 525 тисяч людей. Майже 239 тисяч людей здолали хворобу, а померли більш як 9,5 тисяч пацієнтів.
Нагадаємо, від сьогодні в Україні стартує карантин вихідного дня. Детальніше про обмеження, які діятимуть у суботу й неділю, читайте в цьому матеріалі.
Читайте також:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.