Великий крок для нового маршруту: В Бахмут доставили тролейбус, який курсуватиме до Опитного


image
Фото: КП "Бахмутелектротранс"

11 вересня в Бахмут привезли новий тролейбус на автономному ходу. Він перший з трьох машин, який невдовзі відправиться за новим маршрутом до Опитного. 

 

Про це журналістам Вільного радіо розповів директор КП “Бахмутелектротранс” Володимир Капарунін.

Тролейбус доставили в депо “Бахмутелектротранс” вночі на 11 вересня. Це тролейбус “Дніпро Т203” з низькою підлогою та на автономному ходу.  

“Ми його отримали. Щоб поставити на маршрут, потрібно маршрут розробити, зробити паспорт маршруту, узгодити це з патрульною поліцією. Облік ставиться у Києві. Це не просто “сів і поїхав”, — розповідає в коментарі Вільному радіо директор КП “Бахмутелектротранс” Володимир Капарунін.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=201015434701981&id=100386854764840&__cft__%5B0%5D=AZVd2212K6DB1oG-jhnwH8MyAMKGkCI147krLVjMPgFTJqb8o9-HiEN4JX25gSP8i2bmTTlvADBfR94b43iLqTSDhVqt3e2Ia6ygbFavCoWOdl8F730UKykiQvi5TAALbi2GEOjpRsl7oya6DSl1pEYr5k_jNxZs2fcKx2xAFLPcXWriJTXrn50vHiOtcDcbD0wgZkMBnMTgCiD1yk76aQ1kwm9w-XG2SLEf0VhlpLDIog&__tn__=%2CO%2CP-y-R

Зазначимо, цей маршрут буде новим для Бахмутської ОТГ. Раніше до Опитного їздили тільки маршрутки. А батарея, яка є в новому тролейбусі дозволить доставляти людей на Опитне і назад без будівництва контактної електричної лінії. Детальніше про тролейбус, який може їздити без контакту з електролінією читайте в матеріалі: В Бахмуті пустили на маршрут тролейбус, який може їхати без “рогів” (Фоторепортаж

Перший офіційний заїзд по маршруту планують наприкінці жовтня. Згодом на шляху до Опитного побудуть й зупинки

“Зараз розробляється проєкт, його ще не затвердили. Як затвердять, так і будуть зупинки. Наразі попутно видаляють дерева, будуть робити замощення, там де необхідно будуть ставити зупинки”, — додає голова тролейбусного парку Володимир Капарунін.

Нагадаємо, наразі до Опитного ходять лише маршрутки. Питання тролейбусного маршруту до Опитного розглядається вже кілька років. Але в місті не могли знайти гроші на будівництво нової контактної лінії електропередач. Минулого року порахували, що на такий проєкт потрібно понад 80 мільйонів гривень. Тож знайшли дешевшу альтернативу — пустити тролейбус на автономному ходу. В Бахмутській міській раді тепер розглядають варіанти зробити такі тролейбусні маршрути й в інші населені пункти громади.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: