Вивозили під обстрілами: волонтери евакуювали з Бахмута безпритульних тварин (ФОТО)
Київська команда порятунку тварин Kyiv Animal Rescue Group їздила до Бахмута, аби вивезти звідти вуличних котів та собак. Деякі з них безхатні, а деяких покинули господарі. Серед врятованих є й такі тварини, яких господарі передали на евакуацію, а самі залишились у місті. Нині всі вони у безпеці, а волонтери просять допомогти грошима для подальших виїздів.
Про порятунок тварин розповідають самі волонтери у соцмережах.
“Місто можна умовно поділити на три зони: це околиці та приватний сектор трохи далі від центру, центральна частина міста, та Забахмутка. <…> Рятувальники Команди порятунку тварин мали змогу попрацювати в усіх трьох зонах та намагалися вивезти всіх тварин, кого можливо було врятувати: і безхатніх, і тих, кого покинули господарі, і тих, кого передали на евакуацію, а самі лишились…”, — йдеться у повідомленні.
За словами волонтерів, ситуація у Бахмуті залишається складною. У місті постійно чути вибухи, а пересування вулицями ускладнене через вирви від снарядів.
“Центр міста та квартали багатоповерхівок. Деякі будинки, а місцями навіть деякі квартали — повністю спустошені. У підвалах будинків подекуди виживають коти, але більшість будинків та вулиць порожні. Світла та тепла немає ніде, окрім одного пункту незламності, де працює генератор та старлінк. Там збираються люди. Цивільного транспорту на вулицях немає, лише машини військових та волонтери. Здичавілі собаки подекуди пробігають вулицями”, — пишуть київські волонтери.
Вони додають, що потребують фінансової підтримки для подальших виїздів у фронтові зони. Пожертвувати кошти можна на карту 4731185618597444.
Читайте також:
- Росіяни з’їли кенгуру та зубра з ферми в Ямполі, а вовки загинули у клітці. Зоозахисники знайшли рештки тварин (ФОТО, ВІДЕО)
- “Кури-кіборги”: на птахофермі під Святогірськом з 800 тисяч курей вижили кілька десятків. Що зараз з підприємством (ФОТО, ВІДЕО)
- Герої на скутері. Як та чому молода пара з Бахмута рятує тварин, яких залишили евакуйовані (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал створено у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю автора і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.