Бюджету Бахмутської ОТГ на 2021 рік не вистачає як мінімум 120 млн на базові витрати, — голова ОТГ

Наталя Жукова
2020-11-19 13:02

image
Фото з відкритих джерел

Наступного року в бюджеті Бахмутської ОТГ буде на 120 млн грн менше коштів. Ці гроші доведеться десь шукати, аби поповнити бюджет.

 

Про це наприкінці першої сесії Бахмутської міськради 7-го скликання заявив мер Бахмута Олексій Рева, повідомляє журналіст Вільного радіо. 

Він пояснив, що дефіцит бюджету на таку суму утвориться через здорожчання енергоносіїв, підвищення мінімальної зарплати та збільшення окремих видатків. В тому числі внаслідок приєднання старостинських округів до міста Бахмута.

“Я вже можу офіційно сказати по проєкту бюджету на наступний рік —  мінус 120 млн грн. 50 млн зняли дотацій, підвищення зарплати двічі до 6 тис грн та до 6,5 тис грн. Також ми знову плануємо збільшити видатки на харчування дітей на 5 грн, це ще 4,2 млн грн. Якщо ми приймемо будинок культури на Опитному, треба ще 4,5 млн. Загалом поки що у видатках мінус 120 млн. А ще ціни на енергоносії”,  —  сказав голова Бахмутської міськради. 

Він зазначив: всій громаді треба буде об’єднувати зусилля задля того, аби наповнити бюджет.

Нагадаємо, в результаті створення Бахмутської міської об’єднаної територіальної громади до території Бахмута приєдналися декілька сільських та селищних громад. Їхнє майно дотепер перепідпорядковують та приймають на баланс Бахмутської міськради. Вже другий рік поспіль в Бахмуті та цих територіях будуть спільні доходи та видатки. 

Додамо, міська рада Бахмута оплачує харчування учнів 1-4 класів і дітей позбавлених батьківського піклування, з малозабезпечених родин та інших пільгових категорій. Хоча закон цього й не вимагає. Таке рішення кожного року ухвалює Бахмутська міськрада та виділяє на це кошти. В органах місцевого самоврядування багатьох інших громад такого немає. Тож повна вартість харчування дітей в освітніх закладах лягає на плечі батьків.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: