В Бахмуті зібралися на першу сесію та обрали секретаря ради

Наталя Жукова
2020-11-18 16:52

image
Фото: Вільне радіо

18 листопада в Бахмуті відбулася перша сесія міськради 7-го скликання. Присягнули працювати на благо громади міський голова Олексій Рева з новим складом депутатів. Вони обрали секретаря міськради, відправили у відставку старост в старостинських округах ОТГ та створили 6 постійних комісій. 

 

Про це повідомляє журналіст Вільного радіо. 

За результатами чергових місцевих виборів 25 жовтня всьоме зайняв крісло очільника Бахмутської міськради Олексій Рева. 37 депутатів склали присягу та сформували новий склад міськради на наступні 5 років. Ще одна обраниця, Ольга Горбунова від Опозиційної платформи  —  За життя, поки не пройшла повну процедуру реєстрації як депутата. Вона зможе це зробити до 24 листопада, або її місце посяде наступний за списком член цієї партії.

На першій сесії шляхом таємного голосування обрали нового секретаря міськради. 

Новий секретар Бахмутської міськради 

Одноголосно депутати та очільник ОТГ проголосували за Анастасію Касперську. Зазначимо, її кандидатура була єдиною на цю посаду. 

“Вважаю, вся діяльність Бахмутської міськради має будуватись на принципі “не громада для ради, а рада для кожного громадянина громади”, — заявила вона.    

секретар Бахмутської міськради
Новообрана секретар Бахмутської міськради. Фото: Вільне радіо

Для довідки:
Анастасія Петрівна Касперська — 1987 року народження, має 2 вищі освіти (юридичну та у сфері державного управління). Працює у Бахмутській міськраді з 2009 року. До свого обрання була начальником юридичного відділу міськради. Під час виборів-2020 балотувалася від партії “Слуга народу”.

Зазначимо, впродовж передвиборчої кампанії в місті боролися представники партій “Порядок”, “Слуга народу” та “Опозиційна платформа — За життя”. Однак вже до першої сесії всі встигли між собою домовитися. Та в питанні обрання секретаря суперечок, принаймні публічних, не виникло.  

Представники депутатського корпусу так коментують обрання Касперської на цю посаду:

“Я вважаю, що Анастасія  —  фахівець в юридичних питаннях, і в неї є колосальний досвід роботи в органах влади. Тому вона розуміє всі процеси, які відбувалися у виконкомі, зсередини. І думаю, вона зможе достойно представляти нашу партію як секретар міськради, додержуючись всіх законодавчих норм, виносячи ті чи інші рішення на розгляд сесії”, — каже депутат від “Слуги народу” Володимир Чередниченко. 

“Зрозуміло, що перша вимога, яка мусила бути, — це досвід. Ми бачимо, що запропонована кандидатура кваліфікаційним вимогам відповідає. Також ця людина тривалий час працювала в Бахмутській міськраді та має потрібну для цієї роботи освіту. Тобто є всі ознаки того, що людина відповідає посаді”,  —  додає депутат від “Опозиційної платформи  —  За життя” Владислав Лук’янов.  

Старости округів Бахмутської ОТГ

Під час першої сесії міськради також припинили повноваження старост в 5-ти старостинських округах. Нових призначатимуть 25 листопада на 3-й сесії міськради. Зазначимо, кандидатури нових представників округів в громаді подаватиме очільник ОТГ.   

Депутати різних партій в Бахмуті змогли домовитись про співпрацю

Наприкінці сесії міський голова подякував всім депутатам за плідну працю.  

“Сьогоднішнє пленарне засідання показало, що передвиборчі баталії завершились і всі хочуть конструктивно працювати. Хотів би подякувати всім, в тому числі депутатам від ОПЗЖ, за правильно обрану конструктивну політику. Це не Верховна Рада, ми маємо опікуватись інтересами людей та територій”,  —  заявив Олексій Рева. 

депутати Бахмутської міськради
Новий склад депутатів голосував одноголосно з більшості питань. Фото: Вільне радіо


Він зазначив, що наступного тижня зустрічатиметься з фракцією ОПЗЖ. А також з тими кандидатами в депутати, які не пройшли в міськраду. 

“Зберу у них всіх резюме, розглядатиму кандидатуру кожного  —  там всі в основному молоді, перспективні”,  —  сказав голова ОТГ. 

Він також попросив депутатів подати накази громадян, які отримали під час передвиборчих перегонів.  

“Якщо у вас були звернення (від громадян, — ред.), ми зараз їх набираємо та вивчаємо всі проблеми. Є вартісні, є менш витратні, є такі, що потребують людського відношення та уваги. Накази затвердимо на сесії та будемо разом їх реалізовувати”,  — додав Олексій Рева.   

Нагадаємо, до депутатського корпусу Бахмутської міськради 7-го скликання увійшли 38 депутатів. З них 15  —  від партії “Порядок”, 11  —  від ОПЗЖ, 9  —  від “Слуги народу” та 3 від “Опоблоку”. Лише 26% з них були депутатами різних рівнів раніше. Гендерного балансу дотриматись не вдалося: понад 60% депутатів  —  чоловіки. 25 з 38-ми депутатів закріпили за округами; знайти депутата свого округу можна тут.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: