До мільйона гривень. Український культурний фонд дає гранти на розвиток туризму в регіонах


image
Фото: ілюстративне з відкритих джерел

УКФ розпочинає програму “Культура. Туризм. Регіони” на 2021 рік. Подаватися можуть як підприємці, так і органи місцевого самоврядування чи організації. Загальний бюджет на цей рік — 60 мільйонів гривень. 


У 2021 році
програму “Культура. Туризм. Регіони” реалізують спільно з Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), Офісом розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства (SME.DO), Державним агентством розвитку туризму.

Головна мета — посилити культурно-туристичну привабливість регіонів. Для цього планують підтримати громади, аби ті створили конкурентоспроможні культурні проєкти. 

Можна подавати заявки за трьома напрямками:

  • Культурно-туристичний маршрут
  • Локальний музей
  • Локальний фестиваль


Розмір гранту 


Мінімальна сума гранту 50 тисяч грн, максимальна — 1 мільйон. Підтримають тільки сектор культурних та креативних індустрій. 

Програма складатиметься з трьох етапів:

  • Освітня частина
  • Подання проектів на фінансування УКФ 
  • Менторський супровід під час реалізації проєкту


Хто може взяти участь


Подавати заявки можуть:

  • органи місцевого самоврядування, що зареєстровані на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах), без обмежень щодо строку реєстрації;
  • юридичні особи всіх форм власності, що зареєстровані на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах) відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу та мають відповідний досвід діяльності у сфері культури та/або розвитку культурно-пізнавального туризму;
  • фізичні особи-підприємці, що зареєстровані на території України (окрім реєстрації в столиці та обласних центрах) відповідно до чинного законодавства не менше, ніж за рік на дату оголошення конкурсу та мають відповідний досвід діяльності у сфері культури та/або розвитку культурно-пізнавального туризму.

1 заявник – 1 заявка на кожну програму. За умови перемоги кількох проєктів від одного заявника, фонд зможе підтримати не більше трьох. Основна мова — українська. 


Як подати заявку


На
сайті програми треба обрати один з трьох напрямків (вони називаються “лоти”). В кожному перераховані документи, які треба додати, та є посилання на форму заявки. Ось один з прикладів. Для заявників є детальна інструкція. Треба також зареєструватися на сайті Українського культурного фонду. 

Заявки приймають до 18:00 1 лютого 2021 року. Конкурсний відбір триватиме до 30 квітня. Після цього вже розпочнеться реалізація проєктів. 

Зазначимо, з 2 грудня 2020 року по 11 січня 2021 року подана лише одна заявка. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: