До міськради Мирнограда балотується співачка-киянка

Анастасія Дашко
2020-10-06 12:10

image
Фото: сайт valevskaya.com

Наталія Валевська зареєстрована як кандидатка від партії “За майбутнє”. На Донеччині вона знана концертами у Покровську, на які міська рада витратила сотні тисяч гривень.

Дані про кандидатку Наталію Олександрівну Валевську (1981 року народження, родом з Хмельницького, фізична особа підприємець, живе у Києві) оприлюднені на сайті Центральної виборчої комісії. Ці дані збігаються з інформацією про співачку Наталію Валевську. 

ФОП Валевська Наталія Олександрівна зареєстрована у Хмельницькому та займається театральною і концертною діяльністю. У 2016, 2017 та 2019 роках вона уклала з відділом культури, туризму та охорони культурної спадщини Покровської міської ради договори на 787 903 гривень. 

Як пише видання DDK, у 2019 році “Покровськводоканал”  уклав договори на майже 2 мільйони гривень із свекром Валевської ФОП Пригладь Віктор Карпович. За ці гроші організували Всеукраїнський конкурс “Щедрик-фест”. Загалом підприємець уклав договорів з водоканалом на 3 818 591 гривень. 

За інформацією сайта “Наші гроші”, чоловік Валевської Володимир Пригладь уклав з КП «Управління міського господарства» міськради Покровська договір на 1 700 000 гривень на поставку двох автобусів. Гроші отримав, а транспорту комунальники так і не дочекалися. 

Нагадаємо, 25 жовтня українці обиратимуть міських, сільських та селищних голів, а також депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад. На Донбасі замість обласних рад працюють військово-цивільні адміністрації, тож за депутатів до облрад не голосуватимуть. 

Читайте також:

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: