Як дізнатися номер своєї виборчої дільниці онлайн за 5 хвилин (Інструкція)


image
Фото: Вільне радіо

До місцевих виборів залишилося менше, ніж 2 місяці. Тож вам необхідно знати, де ви будете голосувати за депутатів та голову ОТГ. Ми покажемо вам як знайти адресу саме вашої виборчої дільниці за кілька хвилин за допомогою комп’ютера або смартфона.

 

Місцеві вибори відбудуться у 25 жовтня. Голосувати на них кожному з нас можна лише на конкретній дільниці, за списками. Так, Державний реєстр виборців визначає для вас дільницю найближчу до вашого місця прописки або проживання. Щоб дізнатися номер цієї дільниці та адресу перейдіть за посиланням.

В темній колонці праворуч оберіть пункт “Перевірка включення”. Тут необхідно заповнити анкету з кількох пунктів: прізвище, ім’я та по батькові, дата народження (цифрами через крапку), електронну пошту, місто, в якому ви прописані. Після заповнення цих даних натисніть на кнопку “Перевірити вказані дані”.

Як дізнатися номер своєї виборчої дільниці онлайн за 5 хвилин (Інструкція)

У вас з’явиться віконце, куди необхідно ввести код підтвердження.

Як дізнатися номер своєї виборчої дільниці онлайн за 5 хвилин (Інструкція)

Він знаходиться у вас на електронній пошті, яку ви вказали в анкеті. Перевіряємо та вставляємо у відповідне вікно на сайті ДРВ і натискаємо синю кнопку “Відправити на опрацювання”.

Як дізнатися номер своєї виборчої дільниці онлайн за 5 хвилин (Інструкція)

На цій сторінці ДРВ вам показує, де знаходиться ваша виборча дільниця та її номер. Якщо натиснути на дільницю, то у вас з’явиться повна інформація про цю дільницю, скільки на ній зареєстровано виборців, опис меж дільниць, поверх, на якому знаходиться дільниця, її площа, наявність пандусів тощо.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: