Онлайн та безкоштовно. Підприємців Донбасу запрошують на бізнес-тренінги


image
Фото: з відкритих джерел

Опанувати дистанційно можна курс з цифрового маркетингу, інтернет-продажів чи бізнес-планування. Організатори обіцяють також доступ до додаткових матеріалів та практичні поради тренерів. 120 людей вже скористалися такою можливістю.


Безкоштовні практичні тренінги для розвитку бізнесу та підвищення рівня професійної компетентності проводять за проєктом USAID “Економічна підтримка Східної України”  для представників мікро-, малого, середнього бізнесу та ФОП з 9 листопада 2020 року  по 17 лютого 2021 року. 

Про це Вільному радіо розповіла керівниця проєкту Наталя Дзюба.

Взяти участь можуть жителі Донецької, Луганської, півдня Запорізької областей, а також міста Генічеськ. 

Організатори запрошують підприємців, які шукають інноваційні рішення для збільшення продажів, виходять на нові ринки збуту, вивчають канали просування своїх товарів чи послуг, хочуть підвищити ефективність свого бізнесу чи потребують підтримки в нових бізнес-умовах. 

“Можуть брати участь як новачки, так і ті, хто давно в бізнесі та хоче подивитись на нього з іншого ракурсу, отримати нові інструменти. Наприклад, інтернет-продажі — це такий тренінг, який допоможе просто почати свою справу. Єдиний ресурс, який для цього потрібен — це час, навіть гроші не завжди потрібні. Наприклад, якщо ти розбираєшся в одязі, заходь на спеціальні майданчики. Або продавай речі, які в тебе є вдома, але не потрібні, чи рукоділля”, — пояснює Наталя Дзюба. 

Представники малого та середнього бізнесу, а також ФОП можуть безкоштовно пройти такі онлайн тренінги:

— цифровий маркетинг (8 годин);

— інструменти дистанційного маркетингу (8 годин)

— бізнес-планування (16 годин)

— інтернет-продажі (16 годин)

Тренінги проходять на платформі ZOOM. Учасники отримують робочі матеріали, доступи до бібліотеки з додатковими матеріалами, рекомендації тренерів з практики застосування набутих навичок, сертифікат учасника тренінгу. 

Організатори обіцяють, що учасники:

— опанують комунікативні та ділові навички;

— отримають інструменти підвищення рівня продажів та інтернет-продажів;

— проаналізують ефективність бізнесу та розширення своєї ділової діяльності;

— підвищать рівень компетентностей з інтернет-продажів

— навчаться використовувати інструменти цифрового та інтернет-маркетингу для ефективного розвитку продажів та в роботі з цільовою аудиторією/споживачем;

— підвищать рівень компетентностей з управління ефективністю бізнесу та керування діловою активністю в бізнес-середовищі;

— отримають знання та навички з бізнес-планування та розвитку своїх проєктів.

400 підприємців вже подали заявки на тренінги. Перші навчання для 120 людей провели з 9 до 25 листопада. 

“Ми можемо прийняти не всіх. Наприклад, якщо людина поїхала з Донеччини у столицю та затрималася там через локдаун — це одна справа, нам підходить. А якщо людина вже 6 років живе в Києві — тоді ні. Навіть коли до нас приходять люди, які просто вирішили подивиться, бо це безкоштовно, на кінець тренінгу вже бачать для себе напрямок, бізнес, і вже ставлять конкретні питання по товару, ринку. Багато хто знайшов собі партнерів”, — розповідає керівниця проєкту. 

Зареєструватися можна тут. Також треба обрати зручний період навчання: 30 листопада — 16 грудня 2020, 12 січня 2021 — 27 січня 2021 або 1 лютого — 17 лютого 2021.

З додатковими питаннями можна зателефонувати до менеджера проєкту: 067 467 86 94

Читайте також: 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: