Тримай гроші на творчість! House of Europe приймає заявки на грант до 8 тисяч євро


image
Фото: House of Europe

Інклюзивні театральні постановки, кінематографічні табори, урбаністичні лабораторії з переосмислення публічних просторів — на все це можна отримати до 8 тисяч євро. І це на проєкти в регіонах. 


House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС.

Гранти на проєкти для творчої молоді можуть отримати ініціативи, що допомагають 16-25-річним проявити себе і спонукають творити. Учасників підтримуватиме та навчатиме ментор або менторка з ЄС. Буде консультувати онлайн.


Що пропонують?

  • Від 6 000 до 8 000 євро на втілення ідеї, що вас захоплює
  • Досвід, знайомства та новий проєкт у портфоліо 
  • Можливість розвинути мистецьку спільноту поза столицею
  • Можливість допомогти творчій молоді реалізувати здібності й зрозуміти силу мистецтва для змін у суспільстві
  • Напарника в обличчі ментора або менторки з ЄС або Великої Британії. Ви можете обрати цю людину самостійно або організатори підшукають когось саме для вас
  • Знайомства з активними культурними організаціями з областей, що також отримали гранти
  • Доступ до спільноти випускників, що об’єднує представників найвпливовіших українських мистецьких організацій та агентів змін


Хто може взяти участь?


Грант може отримати організація зі статусом юридичної особи і переконливою ідеєю. Благодійні та громадські організації, державні інституції та навіть ФОПи, якщо вони можуть приймати фінансову допомогу. Це можна уточнити у Статуті або запитати бухгалтера.


Що для цього потрібно?

  • Цікавий проєкт та наснага його втілити
  • Докладний бюджет у спеціальній бюджетній формі (в іншому форматі заявку не приймуть)
  • Установчі документи організації: Статут, витяг з Єдиного Державного Реєстру та довідка неприбутковості для громадських організацій

Уважно прочитайте інструкцію для заявників і заповніть форму на онлайн-платформі. Приклад аплікаційної форми є в інструкції.

Заявку можна подати до 15:00 01 березня 2021.

Отримати грант на проєкт для творчої молоді можна лише один раз. Але інші можливості House of Europe залишаються відкритими. Якщо не вийшло цьогоріч, можна подаватися наступного року. Організатори розберуть найбільш поширені помилки, що заважають пройти технічний відбір.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: