У фермерів на підконтрольній Донеччині з початку року стало менше корів та домашніх птиць


image
Фото: Вільне радіо

З початку року у фермерів підконтрольної частини Донецької області поменшало великої рогатої худоби та птахів. Лише за 8 місяців 2020 року птиці стало на понад півмільйона голів менше.

 

Про це журналістам Вільного радіо стало відомо зі звіту Управління статистики Донецької області.

Згідно з даними управління статистики, значно поменшало у фермерів свійської птиці. Так, станом на 1 лютого цього року на підконтрольній території Донецької області нараховувалося 6,1 мільйона голів птиці. Вже через 8 місяців, 1 вересня птиць стало 5,5 мільйонів. Поменшало і великої рогатої худоби — було 55,3 тисячі голів на початку року (з них 28,5 тис корів), а наприкінці серпня стало 65,4 тисячі (з яких 28,3 тис корів).

Попри скорочення кількості птиці та великої рогатої худоби, у фермерів побільшало свиней, овець і кіз. На початку року свиней було 458 тисяч, а наразі близько 491 тисячі. Овець і кіз — 35,9 тисячі та на понад 9 тисяч стало більше зараз.

Нагадаємо, журналісти Вільного радіо робили також розбір, що їдять мешканці Донецької області та які продукти більш популярні детальніше читайте за посиланням.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: