Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

У Торецькій опорній школі оновлять клас географії за понад півмільйона грн


image
Фото: з відкритих джерел

Інтерактивна дошка, комп’ютери для кожного учня, проєктор та обладнання для експериментів. Такі атрибути з’являться в оновленому сучасному класі географії в опорній школі в Торецьку. На все це з держбюджету виділили понад півмільйона гривень. 

 

Про це журналістам Вільного радіо стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Сучасний клас географії з’явиться в опорному закладі Торецька —  загальноосвітній школі №6. На це місцеве управління освіти заклали 618 тисяч гривень. Гроші — з державного бюджету.

За ці гроші в клас куплять 15 комп’ютерів трансформерів для учнів та стаціонарний комп’ютер для вчителя. Учням деякий матеріал показуватимуть на мультимедійній дошці завдяки проєктору, а також завдяки документ-камері. Останній прилад дозволяє сканувати книгу, і в режимі онлайн передавати зображення на проєктор. Для друкування навчальних матеріалів в класі також буде принтер

Для експериментів, прикладів і практичних завдань куплять цифрову метеостанцію, в якій буде дощомір, датчики температури, вологості та атмосферного тиску, анемометр, датчик, вітру, збірник опадів тощо. Діти також зможуть користуватися на уроках колекцією гірських пород, копалин, гербарієм, моделями глобусів, вулкану, ярів, тощо

В кожного учня під час уроку також буде свій компас і секундомір. Їх також використовуватимуть під час практичних завдань. На стінах класу будуть висіти навчальні інтерактивні плакати, атласи, карти тощо.

Зазначимо, процес тендеру майже закінчився. Управління освіти обрало переможця, ФОП “Фоменко Євген Іванович”, який запропонував ціну на понад 30 тисяч дешевше, ніж планували витратити — 585 тис грн. Наразі з підрядником будуть укладати договір. Після укладання договору підприємець має доставити все обладнання до опорної школи до 20 жовтня.

Нагадаємо, в Торецькій школі №6 це не перше таке сучасне обладнання спеціалізованих класів. Так, за мільйон гривень тут закупили сучасне обладнання в класи фізики, математики та хімії.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: