Українська на 12 балів: пройдіть тест і перевірте свої знання


image
Фото з відкритих джерел

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності. Ми підготували для вас тест з 12 питань, який допоможе вам перевірити свої знання з державної мови та пригадати основні правила українського правопису.

.

.

Нагадаємо, навесні 2019 року Кабмін ухвалив норми нового українського правопису. Журналісти Вільного радіо описали всі нововведення в одному матеріалі.

Наприкінці серпня цього року Мінекономіки оновив національний класифікатор професій. У кадрових документах дозволили вказувати назви професій у жіночому роді згідно з оновленим українським правописом. А також узаконили назву “медбрат”: до цього середній медперсонал чоловічої статі в офіційних документах мав назву “медсестра”.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: