Ваше ім’я в онлайн-ефірі або тема на замовлення. Підтримайте Вільне радіо та отримайте нові можливості


image
Фото: Вільне радіо

Тепер ви можете підтримати нашу команду не тільки лайками у соцмережах. У Вільного радіо з’явилася сторінка “Patreon” та “LiqPay”. Ми просимо вас не просто оцінити нашу роботу — ми прагнемо більше знати про те, що вас цікавить і ставати для вас кращими та кориснішими. 


Ми робимо все можливе, щоб наші читачі були в курсі подій та детально розбиралися в ситуації в державі, області, районі та на своїй вулиці 🙂 Робити це чесно можна лише без постійної грошової підтримки посадовців та олігархів. Так, ми працюємо на вас, сотні тисяч наших читачів, і продаємо вам наш час та якісний продукт.

Саме тому нашому незалежному медіа потрібна ваша підтримка. Візьміть нас на роботу. На вакансію “ЗМІ, якому я довіряю”. Можемо почати з “іспитового строку” та мінімальної підтримки. Адже ми хочемо об’єднати нашу аудиторію, якій не байдуже, що відбувається навколо, та розвиватися разом. Ви можете самі визначити, скільки грошей хочете заплатити за якісну і важливу для вас інформацію, буде ця допомога щомісячною чи разовою.

На Patreon ви можете стати нашим патроном і справжнім другом, який щомісячно допомагає ЗМІ, якому довіряє. Ваша регулярна грошова підтримка допоможе планувати більш масштабні проєкти, розвивати нові теми, писати про віддаленіші населені пункти (села та селища) громад навколо, співпрацювати з новими авторами, оновлювати техніку, готувати спецпроєкти з відео та інтерактивами тощо. Натомість ми готуємо для вас фірмові футболки, подарунок-сюрприз, а також зустрічі з нашою командою. Може, вже час познайомитись?

Зазначимо, в будь-який момент ви зможете змінити суму підписки або ж скасувати її. Обмежень тут немає. 

Натисніть сюди і ви можете разово підтримати нас будь-якою сумою тоді, коли зручно вам. Перекази не будуть налаштовані автоматично та не будуть повторюватися. Це як купити горнятко кави чи (якщо палите) пачку цигарок. Але гроші ви віддаєте за інформацію. Обіцяємо, це буде точно корисніше!

Читайте також: 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: