З початку 2020 року жителі Донеччини продали електроенергії на 13 млн грн


image
Фото: Вільне радіо

Жителі Донецької області, в яких є сонячні батареї, тільки в квітні згенерували майже 2 млн кВт електроенергії. І продали її державі. 

 

У квітні сонячні станції заробили більше, ніж з початку 2020 року. Про це повідомляє пресслужба електропостачальника YASNO.

Вироблену електроенергію жителі області продають електропостачальнику. Так, станом на квітень в Донецькій області вже 477 людей виробляють світло за допомогою сонячних станцій. Найбільше таких станцій на узбережжі Азовського моря. 109 родин добувають світло в Маріуполі, по 48 в Мангуші та Слов’янську та 46 в Нікольському.

Так, з початку 2020 року власники сонячних електростанцій заробили понад 13 млн гривень на “зеленій енергії”. 6,7 млн грн з них — за квітень. За найприбутковіший місяць вони згенерували 1,7 млн кВт-год. Цього б вистачило забезпечити електроенергією на місяць 8500 родин, зарядити 17 тисяч електроавтомобілів Tesla Model X 100D або провести близько 500 футбольних матчів на стадіоні розміром з “Донбас-Арену”.

Для довідки:
“Зелена енергія” — це електроенергія, яку може виробляти будь-який громадянин за допомогою сонячних батарей, вітряків тощо. Цю електроенергію людина може використовувати, як основне джерело освітлення, а також продавати її державі чи приватним електропостачальникам.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: