Замість ВЦА все ж хочуть обрати ради. ЦВК пропонує провести ще одні місцеві вибори на Донбасі 28 березня


image
Фото: Вільне радіо

Центрвиборчком звернувся до Донецької та Луганської облдержадміністрацій щодо можливості проведення місцевих виборів 28 березня 2021 року. Йдеться про громади, де виборів не було у жовтні 2020 року. 


Звернення
опублікували на сайті ЦВК ввечері 5 січня. 

ЦВК просить обладміністрації не пізніше 12 години 15 січня 2021 року надати висновки щодо можливості організації підготовки та проведення перших місцевих виборів 28 березня 2021 року в окремих територіальних громадах цих областей. А саме у 10 сільських, селищних, міських територіальних громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського і Покровського районів Донецької області та 8 – Сєвєродонецького і Щастинського районів Луганської області.

Комісія зазначає, якщо провести вибори в останню неділю березня можливо, ЦВК має ухвалити рішення про призначення перших місцевих виборів 28 березня 2021 року не пізніше 17 січня 2021 року.

Натомість Центрвиборчком не має  повноважень самостійно визначати, чи безпечно проводити вибори в  цих громадах, тож і звертаються до ОДА за інформацією. 

Нагадаємо, місцеві вибори у 18 громадах у жовтні 2020 року не проводили за рішенням Центральної виборчої комісії, бо визнали це небезпечним. Такі висновки ЦВК у серпні надали Донецька та Луганська облдержадміністрації. У громадах залишилися керувати ВЦА.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: