Чоловік неодноразово влаштовував сварки та лаявся на свою дружину, а також погрожував їй фізичною розправою. Суд вже не вперше визнав його винним у домашньому насильстві.

 

Про це журналісти Вільного радіо дізналися з вироку Дзержинського міського суду. 

Зокрема, суд встановив, що 23, 24 та 25 травня 2020 року п’яний чоловік на ім’я Олександр скандалив з дружиною Тетяною та нецензурно на неї лаявся, ображав і залякував. Ситуація повторилася 2 червня. А 14 червня жінку її супутник вже хапав за одяг та погрожував побити. 

Під час проведення експертиз правоохоронці довели, що така поведінка Олександра викликала у Тетяни “психічний дискомфорт, спричинила їй тривалі та інтенсивні фізичні і психічні страждання”.

Чоловік свою провину визнав. Суд призначив йому до 240 годин громадських робіт за кримінальною статтею “Домашнє насильство”. Та зобов’язав компенсувати державі витрати на проведення експертиз — 2615 гривень.

Зазначимо, за даними правоохоронців, сварки у родині виникали часто. За подібну поведінку Олександр вже працював на громадських роботах у лютому, березні та квітні 2020 року. 

Читайте також:

 

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: