COVID-19 В Україні +6 677 інфікованих, з них 118 з Донеччини


image
Фото: Вільне радіо

Напередодні в країні додалося понад 6,5 тисяч виявлених інфікованих коронавірусом, потрапили в лікарні понад тисячу людей. На підконтрольній Донеччині 118 нових пацієнтів, причому після проведених місцевих виборів їх почали вказувати за новим адміністративним поділом.  

 

За понеділок, 26 жовтня, COVID-19 на підконтрольній Донеччині виявили у ще 118 людей, серед яких 4 дитини. Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко. 

Конфігурація статистичних даних змінилася через адмінреформу

Очільник області зазначає: віднині облік хворих по території Донеччини змінюється через адміністративно-територіальну реформу. Якщо раніше ДонОДА оприлюднювала статистику по великих містах, районах та деяких ОТГ, то тепер показники подаватимуть по всіх ОТГ. Тому, оскільки статистику повністю переоблікували, дані за 26 жовтня всюди трохи відрізнятимуться від попередніх. Наприклад, частина хворих, раніше віднесених до Маріуполя, зараз віднесені до Сартанської ОТГ. А частина пацієнтів, які раніше були віднесені до Слов’янського району, зараз вказані як мешканці Миколаївської ОТГ.

На мапі в інфографіці підписані тільки адміністративні центри відповідних громад, але кількість хворих подана по всій території ОТГ.

інфографіка Донецька область коронавірус на 27 жовтня
Інфографіка Донецької ОДА: захворюваність на COVID-19 станом на 27 жовтня

 

Отже, найбільше нових заражених коронавірусом виявили у Краматорській та Маріупольській ОТГ  —  відповідно 36 та 33 людини, причому в останній громаді серед нових хворих 3 дитини. 

13 нових пацієнтів з коронавірусною хворобою — з Бахмутської ОТГ та 10 людей — з Торецької. 

6 заражених коронавірусом виявили у Дружківській ОТГ, 5 у Покровській, 4 у Кальчицькій ОТГ, по 3  —  у Мангушській та Нікольській громадах і 2 у Селидівській ОТГ. По 1 новому пацієнту додалося у Мирноградській, Костянтинівській та Мирненській ОТГ.

Зазначимо, загалом від початку пандемії в області COVID-19 очільник Донеччини повідомляє про 8 821 інфікованого. А Міністерство охорони здоров’я — про 8 819. Але кількість виявлених за добу хворих співпадає й в ДонОДА, й в МОЗ.  Дотепер лікуються 4 910 людей, 91 людина померла. 

Додамо, управління охорони здоров’я Бахмутської міськради повідомляє про 54 нових хворих на території Бахмутської ОТГ, виявлених за 3 останні доби (в т.ч. 2 медпрацівники та 2 дитини). Загалом від початку пандемії тут врахували 914 заражених коронавірусом, з яких 129 медиків та 46 дітей. Причому 20 мешканців громади померли, а 602  одужали. Станом на ранок 27 жовтня в стаціонарі лікуються 47 мешканців Бахмутської ОТГ. 

Управління охорони здоров’я Соледарської ОТГ, Торецької та Авдіївської ВЦА свої дані ще не оновлювали.

ОРДО

Напередодні в тимчасово окупованих районах Донеччини нібито померли 18 людей з COVID-19 та виявили ще 160 хворих. Такі дані оприлюднив т.зв. “мінздрав днр”. Всього ж окупаційна адміністрація ОРДО визнає зараження коронавірусом 6 103 людей від початку пандемії. Наразі лікуються 2 962 людини, померли 466 важкохворих. Офіційних даних з цієї території немає.

Також бойовики окремо враховують виявлені пневмонії. За добу такий діагноз поставили 215 людям, з яких 103 поклали в лікарні. Всього ж наразі лікують 2 231 хворого з пневмонією (з них 441 мають додатково отримувати кисень, причому 50 таких людей додалося за останню добу).

Статистика загалом по країні (без даних з окупованого Донбасу та Криму)

Всього напередодні виконали понад 33 тис ПЛР-тестів, з яких 6 677 виявились позитивними, тобто стільки нових хворих виявили за добу по всій країні. Серед них 298 дітей та 281 медик. Поклали в лікарні 1 022 пацієнтів, одужали 2 799 пацієнтів, 126 померли. Таку добову статистику  озвучив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.  

Найбільше нових хворих додалося в Харківській області (556 людей), у столиці (525 пацієнтів) та на Львівщині (478 людей). 

Загалом від початку пандемії в Україні цю хворобу виявили у майже 356 тис людей,  з них майже 21 тисяча дітей та майже 22 тисяч медпрацівників. Одужали більше ніж 145 тисяч пацієнтів, померли 6 590 хворих з тяжким перебігом хвороби. 

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: